‘मैले यसरी जितेँ कोरोना’ भन्दै प्रकाश सपुतले गरे यस्तो आ’ग्रह

गायक प्रकाश सपूतले सबैको शुभेच्छा र आफ्नो उच्च आत्मविश्वासले कोरोना जितेको बताएका छन्। सपूत मंगलवार कोरोना मुक्त भएका हुन्। उनले आफू र भाई देवेन्द्र बल्लु कोरोना मुक्त भएको सामाजिक सञ्जालमार्फत जानकारी दिएका हुन्।

साथै कोरोना जित्न सकिन्छ भन्ने आत्मविश्वास बाँड्न चाहने समेत उनले बताएका छन्। उनको यहीँ वैश्वाख १७ गते कोरोना रिपोर्ट पोजेटिभ आएको थियो। कोरोना भएपछि उनी होम आइसोलेसनमा बसेका थिए। त्यसपछि उनका भाइलाई पनि कोरोना पृष्टि भएको थियो।

साथै अहिले प्रकाशकी आमा पनि कोरोना सं’क्रमित छिन्। आमा बलियो आत्म’विश्वासका साथ कोरोनासंग जुधिरहेको र छिट्टै कोरोनालाई जित्ने विश्वास लिएको प्रकाशले बता’एका छन्। यस्तो बेला आफू सुरक्षित र सकरात्मक भएर स’तर्कता अपनाएर संक्रमितलाई हौसला र आ’त्मबल प्रदान गर्न समेत उनले आ’ग्रह गरेका छन्।

उनले लेखेको स्टाटस जस्ता’को तस्तै नाता र भावना ले जोडिएका आफन्त ईस्ट’मित्र एंव कलाकारीता मार्फत जोडिनुभएका संसारभरिका नेपाली शुभेच्छुक शुभचिन्त’कहरुको शुभेच्छा र हाम्रो उच्च आत्मबलले कोराना परा’जित भएको छ । भाई देबेन्द्र र म निको भएका छौ । विभिन्न माध्य’मबाट शुभेच्छा प्रकट गर्नुहुने तपाई सबै सबै लाई धेरै धेरै धन्यबाद कोरोना जित्न सकिन्छ । यो आत्म’विश्वास बाढ्न चाहन्छौ ।

तर आमा पनी संक्र’मित हुनुहुन्छ । बलियो आत्मविश्वासका साथ जुधिर’हनुभएको छ । आमाले पनी कोरोना जित्नु’हुनेछ । आज आमाको मुख हेर्ने दिन यसरी दुरी राखेरै भए पनी हामीले आमा’लाई माया र कृतज्ञ प्रकट गर्यौ । भाव’नात्मक हिसाबले यो तस्विर निकै पिडा’दायिक छ । सतर्कता अपनाएर संक्रमि’तलाई हौसला र आत्म’बल प्रदान गरौ । सुरक्षित र सक’रात्मक रहौ । इताजा खबरबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्