लक्ष्मी गदाललाई कालो मसो दल्दै कु’ट्ने सिर्जना वाग्लेलाइ डीबीको कडा चे’तावनी, अब के होला ?(भिडियो सहित)

लक्ष्मी गदाल र सामा’जिक अभियन्ता भनिने सृजना वाग्ले बीच लक्ष्मी गदालकै कोठामा गएर हा’ना’हान चलेको छ। सृजना वाग्लेले आफूलाई त’था’नाम आरोप लगाएर बे’इ’ज्ज’त गरेकोले लक्ष्मी गदाललाई समाजबाट नि’काल्नु पर्छ भन्दै आ क्रो शि’त भएर उनको कोठामा ज’ब’र्ज’स्ति ढोका ठेल्दै ग’एकी थिइन् ।

भने लक्ष्मी ग:दाल पनि रि’स’ले आ’क्रो’शि’त बन्दै घ’रबे’टीलाई गु’हा’र्न आग्रह गर्दै थिइन्। लक्ष्मी गदालले आफूलाई बे’हुलीको नाटक गर्न लगाइ भद्रकाली म’न्दिरमा लगेको आ रो’प लगाउँदै सृजना वाग्लेलाई सुन्नै नसकिने मा…..क्ने, र….ण्डी जस्ता शब्दले गा’ली ग’रे’की थिइन्। त्यसपछि लक्ष्मी ग’दालको कोठामै छि’रे’र लक्ष्मी गदाललाई हा’त’पा’त समेत गरेकी छिन्। आफले दस लाख लिने योजना बनाएको कुरा स’म्पूर्ण रुपमा झुठो हो।

यसको लागि मैले वकि’ल,प्र’ह’री प्रशा’सन धेरै ठाउँमा गएँ तर अहिले आएर मलाई सा’माजिक रुपमा ब’द’ना’म गरि भन्दै आ’क्रो’श समेत पोखेकी छन् । यहि बिषयमा अ’भियानता डीबी लिम्बुले कडा रुपमा आफ्नो कुरा रा’खेका छन् । ओएसटिभि नेपालबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्