आफ्नो इच्छा अनुसार छोरा वा छोरी जन्माउने सजिलो तरिका यस्तो छ (हे ‘र्नुहोस् भिडियो)

जो पनि चाहन्छन कि सन्तान आफ्नो इच्छा अनुसार होस् । कसैलाई छोरा’को रहर हुन्छ भने कसैलाई छोरीको । चिनिया बैज्ञानिकहरुका अनुसार छोरा वा छोरीको छनौट आफ्नो इच्छामा भर पर्दछ । तपाईं छोरा चाहनु हुन्छ कि छोरी ? चिनिया बैज्ञानि’कहरुले एउटा चार्ट बनाएका छन र यदि तपाईं चार्ट अनुसार गर्नु हुन्छ भने तपाईंको इच्छा अबस्य पुरा हुनेछ । यो चार्टमा १०० प्रतिसत सत्यता रहेको यो चार्टको उपयोग गर्नेहरु ठोकुवा गर्छन तर बिशेषग्य’हरुको भनाइ अनुसार यो चार्टको सत्यता ९९ प्रतिसत छ ।

आज हामी पनि तपा’इलाइ यहि चार्टको प्रयोग गरेर कसरि यस्तो गर्ने भन्ने बारे सबै जा’नकारी दिदैछौ भिडियोबाट । यस भिडियोमा तपाइ’लाइ देबकी कार्की नामकी यी युवतीले बता’उनुहुनेछ कि हामीले कसरि यस वि’धिको प्रयोग गर्दा र कति खर्चमा गर्न सकिन्छ भनेर । साथमा तपाइलाई देब:कीले गते र बारनै तोकेर बच्चा जन्मा’उने तरिकाको प्रक्रिया पनि ब:ताउनु हुनेछ । ओएस नेपालबाट

हेरौ निकैनै प्रभाकारी मानिएको यो भिडियो –

प्रतिकृया दिनुहोस्