‘भ्वाइस अफ नेपाल’का कोच प्रमोद खरेलबारे झु’टो समाचार फैलिएपछि.. खरेलको कडा आ’पत्ति (भिडियो हे’र्नुहोस)

आफ्नो बारेमा ग’लत समाचार केहि अनलाईनहरुले छा’पेपछि चर्चित गायक प्रमोद खरेलले आ’पत्ति जनाएका छन् । हिजादेखि उनको दुर्घटाको खबर केहि अनलाईन न्यु’जहरुमा भाईरल भएका थिए, जुन गलत थियो, प्रमोदले फेस’बुकमा लेखेका छन् ।

‘केहि अनलाईन न्युजहरुमा भ्वाईसको सुटिंग बाट फर्कदा मेरो ग’म्भीर दुर्घटना भयो भनेर भ्रामक कपो’कल्पीत र झु’टा समाचार प्रकाशन भएकोमा मेरो गम्भी’र ध्यानाकर्षण भएको छ । म एकदम ठिक छु र म कुनै दु’र्घटना मा नपरेको जान’कारी गरॉउछु । समाचार को नाममा सोसल मिडियाको यसरी दुरुप’योग नगरीदिनु होला कृपया ग’लत समाचार सुनेर चासो व्यक्त गर्नु हुने सबैलाइ धन्यवाद र यो ग़’लत समाचार हो भनेर बुझि’दिन हुन सबैलाइ अनुरोध गर्दछु ।

यसैबिच प्रमोद आफ्नो फेसबुक ला’ईभमा आएर पनि यस बिषयमा बोलेका छन् । उनले यस्ता समाचारहरुले तपाईको न्युज पो’र्टलको भ्युज त बढ्ला तर मेरा शुभचि’न्तकहरु र आफन्तहरुको मन दुख्छ भन्दै अबका दिनमा यस्ता समा’चारहरु सम्प्रेषण नगर्न भने । उनले भ्वाईस अफ नेपालको बि’षयमा पनि केहि बोले भिडियो हेर्नुस – इताजा खबरबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्