नयाँ स्वरुपको ख’तरनाक कोरोनाबाट कसरी बच्ने ? चिनमा पढेर आएका डाक्टरको हेर्नै’पर्ने भिडियो

आज हामि नेपालमा पनि भि’त्रिएको नया खतरनाक कोरोना भाइरस बारे महत्व’पूर्ण जानकारी लिएर आएका छौ । चि’नबाट भर्खरै पढेर आएका डाक्टर रमेश आचार्यले यस भा’इरसबाट बच्न मुस्किल भएको तर साबधानी अपनाए बच्न सकिने ग’हकिला टिप्स र सलाह दिएका

आज हामि नेपा’लमा पनि भित्रिएको नया खतरनाक कोरोना भाइरस बारे महत्वपूर्ण जानकारी लिएर आए’का छौ । चिनबाट भर्खरै पढेर आएका डाक्टर रमेश आचार्यले यस भाइरसबाट बच्न मुस्किल भएको तर साब’धानी अपनाए बच्न सकिने गहकिला टिप्स र सलाह दिएका छन्।

यहि कोरोनले अहिले देशभर फेरी लक्डा’उनको अवस्था सिर्जना गरिसकेको छ भने ने’पालका चर्चित सहरमा त अहिले सुरु पनि भैसकेको अवस्था छ । यहि संध्र्भा लिएर आज हामि नया खालको यस कोरोन भाइरस कस्तो हो रु के हो रु कसरि यसबाट बच्न लगायत यस सम्बन्धि सम्पूर्ण जानकारी’सहितको भि’डियो को साथ् उपस्थित भएका छौ, हेरौ

प्रतिकृया दिनुहोस्