महान श्रीमती – श्रीमानको दुइटै हात यस्तो हुदा पनि साथ छोडिनन्, उहा भन्दा अगाडी मर्छु भन्दै ध’रधरी रोईन (भिडियो सहित)

बाके सम’सेरगंज स्थित एक प्रेम जोडी अहिले काम को खोजि मा काठमाडौँ सम्म आएका छन्। प्रेम बिबाह ग’रेका सुरेश र एलिना ले ३ बर्ष को प्रेम बाट बिबाह गरेका हुन्। बिबाह पछि संगै मर्ने संगै बाच्ने भनि कसम खाएर बिबा’ह गरेका यो जोडी अहिले काठमाडौँ सम्म आएका छन्। काम को सिलसिला मा लम्जु’ङ्ग गएका सुरेश ले मिस्त्री काम गर्ने क्रम मा करेन्ट लागेर सुरे’श ले अहिले दुवै हात गुमाएका छन्।

दुवै हात गुमा’ए संगै सुरेश ले केहि काम गर्न नसक्ने अवस्था मा पुगे , उनि घर फर्किए। घरमा अब सबै’को हेला हुन्छु भनेर निरास भएका सुरेश लाई श्रीमती एलिना ले साथ् दीईन। श्रीमान जस्तो अवस्था मा भए पनि मैले साथ्’ दिनु पर्छ, प्रेम बिबाह गरे पछि साथ् छो’ड्नु हुदैन भनेर एलिना ले अहिले सम्म साथ् दिएकि छिन्। गाउ घर मा मेला पात गरेर भए भनी श्रीमती ले सुरेश लाई खुशी दिए’कि छिन्। हेर्नुहोस यो दर्द’नाक अवस्था । ओएस नेपालबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्