सन्तोष देउजाको दुवै मिर्गौलामा सम’स्या, भाबुक हुदै सबैलाई दिए यस्तो स’न्देश (भिडियो सहित)

सन्तोष देउजा सबै नेपालीहरु बीच चि’रपचित नाम हो । उहाँ आफ्नो मेहेनत र सच्चा कर्मले चि’निएका एक महान ब्यक्ती हुन । उहाले समाजको हितको लागि विभिन्न कार्य गर्दै आ’उनु भएको छ। उहालाइ यतिखेर कि,डनिमा स्टोन भएर अस्प,तालमा भर्ना हुनुन्छ ।

आज भन्दा १६ वर्श पहिले उहा’लाइ कि,ड्निमा स्टो,न भएको रहेछ । त्यही स’मस्या हाल उब्जिएर उ’हालाइ गार्हो भएको रहेछ । त्यसैले अहिले आफू उप’चारका लागि अस्पतालमा आराम गरिरहेको कुरा बताउनु भएको छ ।

धेरै स्व’देशी तथा बिदेशी शुभ चिन्तकहरु, आफन्तहरुले के भयो भनेर सोधिखोजी गरि’रहेकाले आफ्नो स्वा’स्थ अ’वस्था बारे जानकारी दिन आफू लाइभमा आएको बता’उनुहुन्छ । थप उप,चार गर्नुपर्ने हुदा आराम गरिरहनु भएको छ ।

उहाको दुबै मृ,गौलामा स’मस्या देखिएको र् स्वास्थमा असर परेको बताउनुहुन्छ ।उहाले आफुलाई माया गर्ने सम’पुर्ण शुभचिन्तकहरुलाइ धन्यवाद दिनु भएको छ । आफू अहिले सामान्य अवस्तामा रहेको बताउनुहुन्छ । थप उपचारका लागि उ’हाको पहल भईरहेको बताउनु भयो ।

उहाँ स’माजको बि’कृती बि’सङ्गतिलाइ चि’रफार गर्दै सामाजिक अ’पराध र हि’ङ्ग्साको अ’न्त्य गर्ने कार्यमा लामो समयदेखी लागि परिरहनु भएको छ ।आफुले अहिले नया भिडि’योहरु सार्वजनिक गर्न नसक्ने भन्दै मा’फी माग्नु भयो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्