हे भगवान ! तान्त्रिकले देखाए अहिले सम्मको अ’चम्म लाग्दो जादु (भिडियो सहित)

केहि समय अगाडी एका’एक सबै गाउँले बिरामी पर्दै आ’त्मा पसेर दुख दिन थालेपछि गाउँ नै चि’न्तामा परेको छ । करिब छ बर्ष अगाडी मृ’त्यु भएका जीवन राईको आत्मा’ हरेक बिरामीमा पसेर बोल्न थालेपछि गाउँ नै त्र’सित बनेको छ ।

बच्चादेखि वृद्ध सबै बि’रामी परेपछी धामी ले चिन्ता बस्न सुरु गरेको तीन दिनसम्म पनि केही पत्ता न’लागेपछि केही गाउँलेहरुले धामीलाई कुट’पिट समेत गरेका थिए ।

अन्त्य’मा छ बर्ष पहिले मोटरसाइकल दुर्घट’नामा निध’न भएका जीवन राईको चिहान खनेर हेर्नुपर्ने भनेर झाक्रीले भनेपछी सुरक्षाकर्मी र गाउले बु’द्धिजिबि सहित करिब दुई सय मानिसहरुले रातको १२ बजे चि’हान खनेर हेर्दा कसैले नसोचे’को दृश्य देखिएपछी सबै गाउलेहरुले धामीलाई माफी मागेर सम्मा’न समेत गरेका छन ।

त्यस्तै भर्कहरी एक तान्त्रि’क हरि गौतम पनि मिडि’यामा आएका छन्। उनले एक यन्त्र बाट बि’रामीको उपचार गर्दै छन् र त्यो यन्त्र नेपालमा म संग मात्रै छ भनेर उनले बता’एका छन् । त्यस्तै उनले भिडियोमा यसको प्र’योग गरेर देखाएका छन् । ओएस नेपालबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्