हरियो सलाद सुपरमार्केटमा किने, घर ल्याएर हेर्दा प्याकेटवाट नि’स्कियो सर्प

धेरै चोटि यस्तो हुन्छ की हामीले अनु’मान नै नगरेको स्थानमा सर्प देखिन्छ । तर जब सर्प खानाका सामा’नहरूमा फेला पर्छ भन्ने कुराको अनु’मान पनि कम गरिन्छ । डिपार्टमेन्टल स्टोर’वाट किनेको सलाजको प्याकेटमा सर्प देखापरेपछि ग्राह’कको सातो गएको छ । डिपार्टमेन्टल स्टोरमा किनेको सलादको प्या’केट घरमा आएर खोल्दा सर्प देखेपछि सातो गएका ग्रा’हकले के गरे ? पढ्नुहोस यस्तो छ पुरा खबर ।

ुद गार्डियनु को रिपोर्ट अनुसार यो घ’टना अस्ट्रेलियाको सिड्नी शहरको हो। एक व्यक्तिले आफूले डिपा’र्टपेन्टल स्टोरमा हरियो सलाद किने । त्यस पछि के हुँदैछ भन्ने उनले अनु’मान पनि गरेका थिएनन् । जब उनले घर पुगेर आफ्नो प्या’केट खोले, यसबाट एउटा वि षा लु सर्प निस्कियो।

यो सबै भयो जब अलेक्ज्या’ण्डर वाइटको एक ब्यक्ति उनको पार्टनर एमिली नेट्टीसंग सिडनीको एक सुपर मार्केट स्टोर गए। त्यस व्यक्तिले त्यहाँ पा’तदार तरकारीहरू र स’लादहरू किने । यस पछि, तिनीहरूले सबै सामान किनेर घर पुगे।

घर पुगेपछि, जब उनले प्या’केट खोले, उनी त्यसमा वि षा लु सर्प देखेर छक्क परे। सर्प एउटै प्याकेटमा चलि’रहेको थियो र उसले सानो जीब्रो बाहिर निका’लिरहेको थियो । सुरुमा ती मानिसहरूले सोचे कि यो एउटा सानो कीरा हो जुन प्या’केटमा बसेको छ । तर चाँडै उनले यो सर्प हो भनेर बुझे।

जे होस्, ऊ सर्पको बच्चा थियो, जसको लम्बा’ई २० सेन्टिमिटर मात्र थियो। तर ऊ एकदम वि’ षा लु सर्प थियो। जानकारीका अनुसार यो सुपरमार्केटको फ्रि’जमा बसिरहेको थियो जहाँ सलाद राखिएको थियो ।रिपोर्ट अनुसार सर्पलाई देखे पछि परिवारले वन्यज’न्तु संगठनलाई जानकारी गराए। संगठनले भन्यो कि यो सर्प अष्ट्रेलि’यामा फेला परेको सबैभन्दा वि षा लु सर्प हो। इताजा खबरबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्