भद्रगोल बाट चर्चा क’माएकी अभिनेत्री तथा मोडल रक्षा श्रेष्ठ आमा बन्दै !

हाँस्य टेलसि’रियल भद्रगोल र सक्कीगो नी बाट चर्चामा आएकी अभिनेत्री तथा मोडल रक्षा श्रेष्ठ आमा बन्ने तया’रीमा छिन् । लामो समय देखि हाँस्य टेलसिरियल र म्युजिक भिडियोमा व्यस्त रहेकी रक्षा गर्भवती भएकै कारण कला’कारिताबाट ब्रेक लिने बताइएको छ ।

अघि’सम्मकी ‘मोडल रक्षा श्रेष्ठ’ अहिले ‘भद्रगोलकी रक्षा’को नामले परिचित छन् । विगत डेढ वर्षदेखि हास्य टेलिशृं’खला भद्रगोलमा आवद्ध भएपछि उनको परिचय फेरिएको हो । परिचय मात्र फेरिएको छैन, उनको चर्चा पनि चु’लिएको छ । हुन त भद्रगोलमा आउनुअघि उनले दुई दर्जनभन्दा बढी विज्ञापनमा मोडलिङ ग’रिसकेका थिइन् भने केही म्युजिक भिडियो र र्याम मोड’लिङमा पनि उनको जादु चलेको थियो ।

उनी अब पुनः प्रशा’रण हुन लागेको ‘सक्किगो नि’ मा नदेखिन सक्ने बताइएको छ । सुटुक्क विबाह गरेकी रक्षा आमा बन्न लागेको कुरा हालै एक युट्युव अन्तरवार्तामा सक्की’गो नी टिमले खुलाएका थिए ।

करिब १ सय भन्दा बढी म्यूजिक भि’डियोमा अभिनय गरिसकेकी रक्षाले ६५ भन्दा बढी वि’ज्ञापनमा अभिनय गरेकी छिन् । हाँस्यसिरियल सक्कीगो नी मा पनि रक्षा र जिग्रीको जोडी’लाई दर्शकले निकै मनपराएका थिए ।

यो पनि पढ्नुहोस्: बलि’उडका चर्चित अभिनेता हुन् शाहरुख खान । सय करोड पारिश्रमिक लिएर चर्चामा आउने उनी बलि’उडै धनी अभिनेतामा गनिन्छन् । श्रीमति गौरी खानसँग बिहे गरेका शाहरुखले गौरीला’ई अत्यन्तै माया गर्छन् । बलिउडमा यो जोडीलाई नमुना र अब्बल जोडीको रुपमा लिइन्छ । शाह’रुखसँगै उनकी श्रीमति गौरी खान फिल्म निर्माता तथा डिजाइनर हुन् ।

उनी कमा’इको मामलामा शाहरुख भन्दा कम छैन । शाहरुख भारतको सबैभन्दा महंगो अभिनेता भए जस्तै श्री’मति गौरी भारतकै ठूलो इन्टेरियर डिजाइनर हुन् । उनले मुकेश अम्बानी, रोबर्टो काभाली र राल्फ लाउरेन जस्ता हस्तीको घर डि’जाइन गरिसकेकी छन् ।

यो पनि, फ्यान’ले दिए राखीलाई महङ्गो मोवाइल फोन, बदलामा उनले दिइन् चुम्बन मुम्बई । बलिउड अभिनेत्री तथा मोडल राखी सावन्तलाई एक फ्यानले महँगो मोवाइल फोन उप’हार दिएका छन् । उक्त फोन पाएर उनी निकै खुसी छन् । जुन खुसी उनले इस्टाग्राम एकाउन्टबाट भिडि’योसहित शेयर गरेकी छन् । फ्यानले गिफ्ट गरेको मोवाइल फोनको मूल्य ‘भारु’ डेढ लाख रुपैयाँको रहेको छ । गिफ्ट खो’ल्दा उनी निकै एक्साइटेट समेत देखिएकी छन् । गिफ्ट खोलेपछि उनले भनेकी छन् ‘यति ठुलो फोन क’सरी हुन्छ ? ।’

उनी’लाई उक्त गिफ्ट एक बच्चीले दिएकी हुन् । गिफ्ट खोलेपछि उनले उनको ती बच्चीको गालामा चुम्ब’न समेत गरेकी छन् । राखीको यो भिडियो इन्टरनेटमा भाइरल भएको छ । फ्यानले राखीलाई नयाँ फोनका लागि बधा’ई समेत दिएका छन् । हमेशा चर्चामा रहने अभिनेत्री राखी ‘बिग बास १४’ मा समेत दे’खिएकी थिइन् । यो सोमा सबैको मन जित्न सफल उनको शोका कार’णले फ्यान फ्लोइङ समेत बढेको थियो । इताजा खबरबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्