अन्जली अधिकारीसंग सचिन परियारले गाए हातैका पौँजाले, सुनेर रो’किएन हाँसो (हे’र्नुहोस भिडियो)

पछिल्लो समय सामा’जिक सन्जालमा जो कोहीले सुनेको नाम हो सचिन परियार जो गुल्मीबाट सबिन क्षेत्री र महेन्द्र भण्डारीको पहिलो भिडि’योबाटै संसारभर चिनिएर भा_ईरल हुन पुगेका थिए र त्यसपछि भाईको यात्रा गीतसंगीतमा यसरी जम्यो कि उनले बाल गा’यक र नायकको पनि उपाधि पाए ।

यसै’क्रममा उनी फेरी अर्को नया गितमा आज अभिनय गर्ने क्रममा काभ्रेस्थलीमा भेटिएका छन । लोक दोहोरी मोड’लमा रानी मानिने अन्जली अधिकारीस“ग सचिन परियारको नया भिडियो आउदै छ नया“ बर्षको अवसर पारेर । छाता ओढे बोलको नाम रहेको यस लोक गितमा स्वर उज्ज’वल गिरी र सरस्वती पुरीको रहेको छ भने अभिनयमा सचिन परियार, अन्जली अधिकारी, ओबी राय’माझी, टिकटकमा भाईरल दाजुु बहिनीको जोडी साहिर र सुप्रिया क्षेत्री, मनिस कमेडी र तेजेन्द्र परि’यारको रहेको छ ।

यो गित ले’कसाइड टिभी मार्फथ आउदैछ । यसैक्रममा उही सुटि“मै पगेर टिमस“ग अन्तरबार्ता लिदा सचिन र अन्जलीको घ’मासान कमेडी भएकोे छ । अझ सचि’नले त झन अन्जली र ओबीको हालसालै चर्चित बनेको हा’तेका पौजा गाउदै सबैलाई चकित पार्दै  हेरौ — ओएस नेपालबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्