सबैलाई चकित पार्ने स्वर भएका दाजु बहिनी, फुलबुट्टे सारी गाउदा सबै छक्क, हे’र्नुहोस् यो रमाइलो भिडियो 

एक जना प्र’ख्यात गीतकारले एक पटक यसो भने: “शब्दले हामीलाई सोच्न ल’गाउँछ। सङ्‌गीतले हाम्रो मनमा भा’वना जगाउँछ। तर जब शब्द र सङ्‌गीत मिलेर गीत बन्छ, त्यसले हाम्रो मन छुन्छ।” गीतद्वारा स्वर्गमा बस्नुहुने हाम्रो बुबा यहो’वाको प्रशंसा गर्नु अनि उहाँप्रतिको प्रेम प्र’कट गर्नु कत्ति राम्रो कुरा!

त्यसैले एक्लै हुँदा होस्‌ या मण्ड’लीमा भाइबहिनीसित मिलेर, गीत गाउनु साँचो उपासनाको महत्त्वपूर्ण भाग हो। यदि हामी राज्यगीत गाउनुलाई साँच्चै हाम्रो उपा’सनाको अभिन्‍न भाग ठान्छौं भने गीत गाउने समयमा बाहिर निस्कनेछैनौं वा गीत गाउने भाग छुटा’उनेछैनौं। त्यसैले हामी प्रत्येकले आ’फैलाई यस्तो प्रश्‍न सोध्नुपर्छ: ‘सभामा गीत गाउने कुरालाई म कस्तो ठान्छु?

हर्षो’ल्लासका साथ गीत गाउन मलाई अप्ठ्यारो लाग्छ भने म के गर्न सक्छु? अनि भाव’सहित गीत गाउन म के गर्न सक्छु?’ मोरंगमा एक अचम्म लाग्ने स्वर भएका दाजु ब’हिनि भेटिएको छ । उनीहरुको स्वर कस्तो ला’ग्यो ? ओएस नेपालबाट

तल भिडियोमा हेर्नुहोला।

प्रतिकृया दिनुहोस्