वियोन्सले मदन कृष्ण श्रेष्ठलाई भेटेपछि भनिन् ‘म तपाईको ठूलो फ्यान’

काठमाडौं  ‘फुलबुट्टे सारी’ गाएकी यु’गान्डाकी गायिका दे क्वाप्टेन वियोन्स फ’मासीलेले मदनकृष्ण श्रेष्ठलाई भेट गरेकी छन् । गीतको लेजेन्डरी भर्सन गायका गायक तथा कलाकार मदन’कृष्ण श्रेष्ठले गीत गाएको सुने पछि  मदनकृष्ण’लाई भेट्न मन  लागेको र त्यो इच्छा पुरा भएको उनले सुनाइन् । ‘फुलबुट्टे सारी’  वियोन्सको स्वरमा सार्वजनिक भएपछि गायक तथा कलाकार मद’नकृष्ण श्रेष्ठले उनलाई भेट्ने इच्छा व्यक्त गरेका थिए । अब भने भेट गरेर यि दुईले आफ्नो इच्छा पुरा गरेका छन् । मदनकृ’ष्णलाई भेट्दा वियोन्स रो’एकी थिइन् ।

यो गीतको ले’जेन्डरी भर्सन गायका गायक तथा कलाकार मदनकृष्ण श्रेष्ठलाई भेटेपछि वियोन्सले आफ्नो जिन्द’गीको सबैभन्दा ठूलो सफलता नै मदनकृ’ष्णलाई भेट्नु भएको र र त्यो पुरा भएको उनले सुनाएन् । मदनकोे स्वरमा फुलबुट्टे सारी सुनेपछि आफु मद’नको ठूलो फ्यान भएको वियोन्सेले सुनाइन् ।

मेरो जि’न्दगीकै सबैभन्दा ठूलो सफलता नै उहाँलाई भेट्नु हो । म निक्कै खुशी छु उनले भनिन् । यता मदनकृ’ष्णले वियोन्सको स्वरको प्रशंसा गर्दै भने–‘गीत’संगीतबाट संसारभरका मानिसहरु नजिक हुन सकिने रहेछ भन्ने पुष्टी भएको छ । श्रेष्ठले भने जब मैले वियोन्सको गीत सुनेँ, उनीसँग टाढा भएपनि पूर्व ज’न्मको नाता रहेछ कि भन्ने महशुश भयो । ओएस नेपालबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्