अलग हुन लागेका थिए ऋषी कपुर र नीतू सिंह, यो कुराले बद’लिएको थियो नीतूको मन (भिडियो सहित)

नयाँ दिल्ली। नीतू सिंह र ऋषि कपूर फिल्म उद्यो’गको प्रसिद्ध जोडी मध्य एक थिए । दुबैको जोडी प्रेम मैत्री थियो भनेर स्प’ष्ट हुन्छ । प्रारम्भिक दिनमा दुबै साथीका रुपमा परिचित थिए । पछि उनीहरू प्रेममा परे। दुबैको जी’वनमा एक समय यस्तो आएको छ जब नीतूले ऋषि कपूरका लािग केटी पट्याउने काममा पनि सहयोग गर्थिन । तर त्यसैबेला एक समय यस्तो पनि आयो जब ऋषिले उनलाई नै आ’फ्नो प्रेम व्यक्त गरे। तर के त’पाईंलाई थाहा छ नीतू सिंहले पनि ऋषि छोड्ने मन गरेकी थिइन् ?

ऋषि कपूर र नीतू सिं’हको विवाह २२ जनवरी १९८० मा भएको भयो। दुबैले आफ्नो जीवनको ४० बर्ष सँगै बिताए। यो सम्बन्ध अप्रिल २०२० मा ऋषि कपूरको निध’नसँग समाप्त भयो तर वर्षौं संगै विताएका सम्झनाहरू नीतूसँग पक्कै बाँकी छन्। तर एक पटक नीतूले उनी ऋषि कपूरलाई दिनमा एकपटक छोड्ने बारेमा सोच्ने गरेको पनि बता’एकी छन् ।

यो कुरा केहि वर्ष अघि भएको थियो, जब नीतू र ऋषि हास्य कलाकार कपिल शर्मा’को शोमा सँगै आएका थिए। सम्बन्धको बारेमा कुरा गर्दै नीतूले ठट्टामा भनेकी छन् की हामी ३७ बर्षदेखि सँगै छौं र एक समय यो पनि थियो जब म सोच्दथे कि म अब ऋषी’लाई छोड्दैछु। तर तब म ऋषीको राम्रो बानी ब्यहोराको बारेमा सोच्ने गर्थे अनि ऋषीलाई छोड्ने मेरो भावना आफै हराएर जान्थ्यो । यो सुनेर ऋषि ​​कपूर, कपिल शर्मा र नवजोत सिंह सिद्धू रमा’इलो मानेर हाँसेका थिए । – इताजा खबरबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्