राजाको दलहरु सँग गोप्य सहमती भएको र’हस्य, अब के होला पुर्ब राजाको कदम ? (भिडियो सहित)

पुर्व राजा ज्ञानेन्द्र शाहले नेपाल जस्तो अल्प’विकशित राष्ट्रका लागि युवा नै सर्वे’सर्वा भएको बताएका छन् । राजा शाहले ट्वीटर मा’र्फत जनमतको क’दर गर्न नजान्ने शासक र ऊद्वारा स्थापित कुनै पनि राज्य प्रणाली प्रभा’वकारी नहुने भन्दै युवा नै सर्वेसर्वा भएको बताएका हुन् । राज्य र जनताको सम्बृद्धिलाई थाती राखी व्यक्ति’गत स्वार्थमा रमाउने शासक भए नागरिकले कहिले पनि उँभो लाग्ने अवस्था नआउने पुर्व राजा ज्ञा’नेन्द्रको तर्क रहेको छ ।

पुर्व राजा ज्ञानेन्द्रले लेखेका छन्, राज्य र जनताको सम्बृ’द्धिलाई थाती राखी व्य’क्तिगत स्वार्थमा रमाउने शासक भए नागरिकले कहिले पनि उँभो लाग्ने अवस्था आउन सक्दैन। जनम’तको कदर गर्न नजान्ने शासक र ऊद्वारा स्थापित कुनै पनि राज्य प्रणाली प्रभावकारी हुन सक्दैन। हाम्रो जस्तो अल्प’विकसित राष्ट्रका लागि युवा नै सर्वेसर्वा हुन् । राष्ट्रिय शिव सेना पार्टीका अध्यक्ष बिक्रम बहादुर बमले पुर्ब राजा अनि उनको बिचार बारे प्रस्ट पारे’का छन । – इताजा खबरबाट

हेरौ उनको बिचार भिडियोमा:

प्रतिकृया दिनुहोस्