कृष्ण कंडेलमाथि सत्रु लागे भन्दै गायिका बिमाकुमारी दुरा आ’क्रोशित (भिडियो हे’र्नुहोस)

नेपाली लोक दोहोरी इति’हासमै सर्बाधिक हेरिने कार्यक्रम इन्द्रेणीलाइ यो बेला निकै शंकट सृजना भएको छ। युटुबमा प्र’काशन भएका अधिकंश कार्यक्र’मलाइ दैनिक जसो कपीराइट लाग्न थाले संगै यतिबेला कृष्ण कंडेल र इन्द्रेणी टिम तनाबमा छ। आफुले चिनेको र नजिककै कलाकार बाट उक्त कार्य भएको भन्दै उनि मिडि’यामा आएका थिए।सो बिषयमा लोकप्रिय गायि’का बिमा कुमारी दुराले आक्रोश सहित मिडियामा आफ्नो भनाइ प्र’स्तुत गरेकी छिन।

दुखि गरिबको से’वामा लागेको कार्यक्रमलाइ नै यसरि सुनियोजित रुपमा पछाडीबाट आक्रमण भएको र यो सब पाप गरि’रहेको समेत उनले भनेकी छिन। केहि दिन यता इन्द्रेणीलाइ लागेको यो कपीराइटले सामाजिक काम’लाइनै धरापमा राख्न लागेको भन्दै तत्काल यो गलत कदम सच्याउन आ’ग्रह गरेकी छिन।

सोहि गीत अन्य रिया’लिटी सो मा गाउदा कुनै नियम र बन्धन नलाग्ने तर इन्द्रेणीलाइ भने हरेक काममा अब’रोध गर्न लाग्ने भन्दै नया प्रतिभा ल्याउने चौतारी माथी यसरी न खनिन र आफुले गरेको गल्तिलाइ माफी माग्न समेत दुराले आग्र’ह गरेकी छिन।इन्द्रेणी अहिले हिमालयन टेलिभिजन मार्फत दैनिक प्रशारण हुन्छ भने युटुबमा पनि सर्बाधि’क हेरिने गरिन्छ। – इताजा खबरबाट

हेरौ यो बिशेष कुराकानी :

प्रतिकृया दिनुहोस्