जेठाजुले आफ्नै कान्छी बुहारी भ’गाएपछि, कान्छो भाई रुँ-दै मिडियामा आए (भिडियो सहित)

नेपालमा आजकल हरेक दिन न’राम्रा खबरहरु एकपछि अर्को गर्दै आइरहेका छन । कहिले ह ‘त्या कहिले आ त्म’ ह त्या कहिले चोरी त कहिले लु& ट पाट । संक’टकाल सकिएपछि शान्त बनेको नेपालमा कहिलेकाही न’सोचेको घट’ना सुन्नु पर्दा सबै नेपालीहरुलाई दुखी बनाउदै आएको छ ।

झापामा फेरि अर्को सोच्नै नसकिने घि’नला’ग्दो घटना घ’टेको छ । श्रीमान १५ दिन कतै काम गर्न जादा एक परि’वारमा जेठाजुले बुहारी भगाएका छन्। धर्म चाहार नाम गरेका पिडित युवा मि’डियामा आएर आफ्नो श्रीमती दाइले भ’गाएको भन्दै आफ्नो गु’ना’सो पोखेका छन् ।

क र णी गरेको आ रो’ प मा ८ बर्ष जेल बसेर आएका माइला दाजुले आफ्नी श्रीमती लिएर १४ दिन अगाडी बाट बेप’त्ता भएको जनाएका छन् । उनले प्रहरी कार्यालयमा उजु’री दिएका छन् तर अहिले सम्म उनकी श्रीमती र दाइ फेला नप’रेपछि उनि मिडि’यामा आएका हुन् ।आखि के हो त वा’स्तविक घ_टना ? – इताजा खबरबाट

तल भिडियोमा सबै जानकारी हेर्नुहोला ।

प्रतिकृया दिनुहोस्