फेसबुकमा लब परेर फेसबुकले जुराएको जयन्तेको प्रेम कहानी, र सुन्दर परिवार

नेपाल टेलि’भिजन बाट हरेक साताको शुक्रवार प्रसा’रण हुँदै आएको चर्चित तथा निकै लोकप्रिय हास्य टेलि’श्रृखला भद्रगोलका एक पात्र हुन गोविन्द कोइराला ‘जयन्ते’। भद्रगोलको सुरु देखी नै मुख्य कलाकार अर्जुन घिमिरे ‘पाँडे’को भ’तिज को रूपमा देखिने गोविन्द कोइराला ‘जयन्ते’ चर्चित छन् ।

भद्रगो’लमा उनको शैली र अभिनय धेरै दर्शकहरूले निकै मन परा’एका हुन्छन् । उनले बोल्ने ढिलो बोली र लामो हाँसो सहितको काका हा हा हा भन्ने शैली धेरैको मुखमा नै झु’ण्डिएको पाइन्छ । भद्र’गोल सुरु भएपछि २ भागमा उनले अभि’नय गर्ने मौका पाएका थिए । ४ भाग पछि उनले पाँडेको भतिज जयन्ते भएर पर्दामा देखि’एका हुन् ।

कृषि पत्रका’रको भूमिकामा भद्र’गोलमा प्रवेश गरेका गोविन्द केही भागमा पत्रकारको रोल गरेर त्यसपछि अहिले’सम्म पाँडेका भतिज जयन्ते बनेर आइरहेका छन् । अर्जुन घिमिरे अर्थात् नर नारायण पाँडेको भतिजोको रूप’मा प्रस्तुत भएको उनको चरित्रलाई धेरै दर्शकले रुचा’इएको छ ।

तर गोविन्द कोइरालाको वास्त’विक जीवन भने भद्रगोलमा देखिए भन्दा ठिक उल्टो छ । भ’द्रगोल सिरियल हेर्ने दर्शकहरूले वा’स्तविक अनुहारमा देख्दा धेरैले नचिन्ने गरेको बताउँछन् । रोचक कुरा गोविन्द कोइरालाको विवाह फे’सबुकमा लभ परेर भएको बताउँछन् ।

श्रीमती मनिता घिमिरे सँग प्रेम वि’वाह गरेका उनको अहिले दुई सन्तान पनि छन् । तस्बिरमा हेर्नुहोस् जयन्तेको सुन्दर परिवार । फेसबुकले जुराएको भद्र’गोलका जयन्तेको सुन्दर परिवार । नेपाल टेलिभिजन बाट हरेक साताको शुक्रवार प्रसारण हुँदै आएको चर्चि’त तथा निकै लोकप्रिय हास्य टेलिश्रृखला भद्रगोलका एक पात्र हुन गो’विन्द कोइराला ‘जयन्ते’।

भद्रगो’लको सुरु देखी नै मुख्य कलाकार अर्जुन घिमिरे ‘पाँडे’को भतिज को रूपमा देखिने गोविन्द कोइराला ‘जयन्ते’ चर्चित छन् । भद्रगोलमा उनको शैली र अभिनय धेरै दर्शक’हरूले निकै मन पराएका हुन्छन् ।उनले बोल्ने ढिलो बोली र लामो हाँसो सहितको काका, हा हाहा भन्ने शैली धेरैको मु’खमा नै झुण्डिएको पाइन्छ । भद्रगोल सुरु भएपछि २ भागमा उनले अभिनय गर्ने मौका पाए’का थिए ।

४ भाग पछि उनले पाँडेको भतिज जयन्ते भएर प’र्दामा देखिएका हुन् ।कृषि पत्रकारको भूमिकामा भद्रगोलमा प्रवेश गरेका गोविन्द केही भागमा पत्रका’रको रोल गरेर त्यसपछि अहिलेसम्म पाँडेका भतिज जयन्ते बनेर आइरहेका छन् । अर्जुन घिमिरे अर्थात् नर नारायण पाँडेको भतिजोको रूपमा प्रस्तुत भएको उनको चरित्र’लाई धेरै दर्शकले रुचाइएको छ ।

तर गोविन्द कोइरालाको वास्त’विक जीवन भने भ’द्रगोलमा देखिए भन्दा ठिक उल्टो छ । भ’द्रगोल सिरियल हेर्ने दर्शकहरूले वास्तविक अनुहारमा देख्दा धेरैले न’चिन्ने गरेको बताउँछन् । रोचक कुरा गोविन्द कोइरालाको विवाह फेस’बुकमा लभ परेर भएको बताउँछन् । श्रीमती मनिता घिमिरे सँग प्रेम विवाह गरेका उनको अहिले दुई स’न्तान पनि छन् । – इताजा खबरबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्