घर बेचेको नगद २७ लाख लिएर श्रीमती फ’रार, श्रीमान प्रमाणसहित रुदै आए (भिडियो सहित)

सायद जिन्दगीमा यस्ता घ’टनाहरु कमै हुन्छन जहा“ बुढा परेका सासु ससुराको बस्ने बासनै उजा’डिदिएर बुहारी फरार भएका या भनौ भागेका घट’नाहरु । हो आज यस कलियुग समाजको एउटा यस्तै लाज’मर्दो घट’नाको बारेमा जानका’री दिदैछौ तपाईलाई । यो घ’टना हो काठमाडौ जोरपाटीको जहा १०३ बर्षका ससुरा र सासुलाई घर न घा’टको अवस्था पारेर बुहारी श्रीमानलाई समेत छा’डेर फ’रार भएकी छिन ।

करिब करिब २७ लाखको हारा’हारीमा पर्ने उत घर बेचेर सबै श्री सम्पती लिएर फ’रार भएको दान बहादुर कुव“रकी श्रीमती अर्थात सासुले बता’एकी छिन । केही दिन यता घरमा पनि छोरा बुहारीको राम्रो मेल’मिलाप नभएको र दिनदिनै झ’गडा भईरहेको कुरा पनि सासुले खुला’एकी छिन । छोरा बिदेशमा हुदा’बाटनै सासु र ससुरालाई नि’काल भन्दै दबा’ब दिएकी बुहारी अ:चानक गा’यब भएपछि अहिले परिबार चिन्तामा छन ।

र सासुससुराले खोज्न हर’कोहीलाई गुहा:रेको पनि बताएका छन । जती गरेनी र खोजेपछि पनि सिप नला:गेपछि मिडियामा आएको बता’उछन यि दम्पती । यो उमेरमा पनि हामीलाई किन यसरी बि’चल्ली पारि बुहारीले सोध्न मन लागेको छ भन्दै आमा रुन था’ल्छिन । – इताजाखबर बाट

हेर्नुहोस —

प्रतिकृया दिनुहोस्