कलेजमा साथीहरुसँग नायिका करिश्माको गफगाफ (भिडियो सहित)

नायिका करिश्मा मानन्धर आजभोलि नि’यमित कलेज जान थालेकी छन्। प्लु टु पढ्दै गरेकी नायिका मानन्धर बि’हानी सिफ्टमा कलेज जान थालेकी हुन। गतबर्ष एसईई पास गरेकी नायिका मानन्ध’रले उच्च शिक्षा हासिल गर्नका लागि कलेज’मा भर्ना भएकी थिइन्।

त्यस्तै अ’भिनेत्री करिश्मा मानन्धरले ‘आत्मकथा’ ल्याउने भएकी छन् । उनले आफ्नो जीवनको विभिन्न पाटा’हरु समेटेर ‘आत्मकथा’ ल्याउन लागेकी हुन् । आउँदो नयाँ वर्षभित्र आफुले आत्म’कथा ल्याउने अभिनेत्री मानन्धरले बताइन् ।‘आत्मक’था ल्याउछु भनेको धेरै भयो । केही काम भएका छन्’ अभिनेत्री मानन्धरले भनिन्, ‘यो फागुन महिना पुरै म त्यसको लेख’नमा लागि पर्नेछु ।’

फागुनमा लेखेर सकिए चैत्रमा डिजा’इन, प्रिन्टिङ गरेर वैशाख १ गते पुस्तक बजारमा ल्याउने आफ्नो योज’ना रहेको करिस्माले सुनाइन् ।विगत ४ बर्षदेखि ‘आत्मकथा’का लागि तयारी गर्दै आएकी करिश्माले पुस्तकमा आफुले अभि’नयमा बिताएका, अभिनय क्रममा महसुस गरेका र सोचेका बिभिन्न विषयवस्तुहरु समे’ट्न लागेकी छन् ।

आफ्नो जीव’नका उतारचढाव समेत कितावमा समेटिने उनले बताइन् ।१४ वर्षको उमेरमा फिल्म ‘सन्तान’बाट अभिनय करिअर सुरु गरेकी मानन्धरले तीन दशक बढी समय नेपाली कला’क्षेत्रमा बिताइसकेकी छन् । केही भारतीय फिल्ममा समेत काम गर्न सफल उनी एक समयकी सफल अभिनेत्री हुन् ।नेपाली फिल्म क्षेत्रमा सदवहार अभिनेत्रीको रुपमा परिचित उनी अहिले पनि अभि’नयमा क्रियाशील छिन् ।

अभिनय मा’र्फत हरेक नेपालीको ढुकढुकी बन्न सफल उनका कस्तुरी, ट्रक ड्राइभर, भाउजु, एक नम्बरको पाखे, जिन्दगी, बसन्ती, ढुकढुकी’ जस्ता एक’सेएक सुपरहिट फिल्म छन् ।करिव एक दशक अमेरिकामा समेत बिताएकी मानन्धरको पछिल्लो समय नेपाली फिल्म क्षेत्रमा नि’र्माता र अभिनेत्रीको परि’चय बनेको छ ।

नायिका करिश्मा’को कलेजमा साथीहरुसँग यस्तो छ ग’फगाफ हेर्नुहोस तलको भिडियोमा : – इताजा खबरबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्