पहिलो पटक हात्ती च’ढेपछि यसो भने रमेश प्रसाईले (भिडियो सहित)

पहिलो पटक हात्ती चढेप’छि यसो भने रमेश प्रसाईले । निकुञ्ज भित्र रहेको मचानमा पुगे भिडियो तलको स’माचारको अन्तयमा समावेस गरीयको छ।

धरानका प्रखर पत्रका:र तथा रमेश प्रसाइका नि:कटका मित्र जीवन विस्ट’को वि’गत केही समय अघि देखि आँखा मा सम’स्या भए’देखी उनी आँखा को शल्य:क्रिया गर्न तिल’गंगा अस्प’तालमा पुगेका थिए । प्रख्यात डाक्टर सन्दुक रुइतले जीवन वि’स्टको शल्य:क्रिया गरेका थिए।

केही दिन अ’गाडि प्रखर व’क्ता रमेश प्रसाइ:की श्रीमती नन्दाले पनि आफ्नो आँखा’को उप’चार छिट्टै गर्ने ब’ताएकी थिइन । भर्खरै मात्र विवाह बन्धनमा बाँ’धिएकि नन्दाले काठमाडौ आ:इसकेपछी एक युटुब च्या’नलमा सो कुरा खुला’सा गरेकी थिइन।

तपाइँको आँ:खाको उपचा’रको लागि के सोच्नु’भएको छ भन्ने प्र’श्नमा नन्दा भनेकि थिइन :- मेरो आँखा बन्छ कि बन्दैन थाहा छैन तर पनि अब म केही दिनमै वरिष्ठ डा. सन्दुक रुइत संग परा’मर्श लि’न उहाँलाइ भेट्न जाँदै छु । नेपाल’मा नभ:एर वि’देश मा हुने भयो भने पनि म जान सक्दिन किन’की मेरो त्यँहा सम्म जाने हैसि’यत छैन। भरिसक्के नेपालमै भैदि’एको भए सहज हुन्थ्यो; म भन्दा पनि मेरा यी बा’लबच्चा लाई हु’र्काउन अझ बढी सह:ज हुन्थ्यो भन्ने उनको उन’को भनाई थियो ।

नभन्दै केही महि’नाको अन्त’राल पछि नन्दा ले तिल:ङ्गना आँखा अस्पतालमा सन्दु’करुइतसग चेक’जाँच गराएकि छिन् ।त्यति मात्रै हैन लगभक ३-४ महिना पछि पुर्ण चेक’पमा आउने र त्यतिन्जे’ललाई दबाई स’मेत लेखी दिएका छन् । निश्चय पनि सन्दुकले हजा’रौलाई देख्न सक्ने बनाएका छन् ।नन्दा पनि त्यहि लि’स्टमा अटा’उनेमा हामी बिस्व’स्त छौ ।

हे’र्नुस् भिडियो

प्रतिकृया दिनुहोस्