ज्ञानेन्द्र शाहीलाई राजावादी भनेपछि पत्रकार संग पर्यो च’र्काचर्की, रामकुमारी झाँक्रीको झाँ’को झारे (भिडियो सहित)

सामाजिक अ’भियन्ता ज्ञानेन्द्र शाहीलाई धेरैले राजाबादी भन्ने आरो’प लगाउँदै आईरहेका छन् । यद्यपी उनले भने यो केवल आ’रोपकालागी आ’रोप मात्र भएको बताउँदै आफु राजा’बादी नभएको बताएका छन् । उनले एक अन्तरवार्तामा प्रश्नकर्ताले सोधेको प्रश्नमा जवाफ दिंदै आफु राजाबादी न’भएको बताएका हुन् । ‘मैले राजा आऊ देश बचाऊ भनेर नारा लगाएको देख्नु भएको छ ? मैले कहि’ल्यै राजा नै चाहिन्छ भनेर भनेको सुन्नु भएको छ ?’ शाहीले भने ।

अभि’यन्ता शाहीले नेतृ राम कुमारी झाँक्रि प्र’क्राउ परेको विषयलाई मिडिया र राजनीतिक दलले प्रा’थमिकता दिएको भनेर त्यसको चर्को विरोध गरे । उनले भने,‘यो लोकतन्त्रमा कति&जना जनताहरु पक्राउ परे त्यति’बेला कहाँ गएकी थिईन् राम कुमारी झाक्रि ? अनि के हेरेको थियो मिडियाले र किन केही बो’लेनन् विभिन्न राजनीतिक दलहरुले ?’ शाहीले अगाडी भने,‘आज राम कुमारीलाई प्रहरीले समा’त्यो भनेर देशै उचाल्ने ? के अरु नेपाली जनता राम कुमारी जस्तै यो देशका नाग’रिक हैनन् ?’

शाहीले प्रधानमन्त्री ओलीको पनि आलो’चना गर्न पछि परेनन् । उनले यो देशमा ओली प्रधान’मन्त्री भएर के गरे भन्ने प्रश्न गर्दै भने,‘प्रधानमन्त्री ओली भएर देश र जन’ताकोलागी के भएको छ ? शेर बहादुर प्रधानमन्त्री भएर के भयो ? प्रचण्डको त कुरै नगरौं । यो देश अहिले केवल ओली’मय र प्रचण्डमय बनेको छ ।’ शाहीले योभन्दा अगाडी पनि प्रधानमन्त्रीको चर्को आ’लोचना गर्दै आईरहेका थिए । उनले वर्तमानदेखि पुर्व प्रधानमन्त्रीहरु समेतले यो देशकोलागी केही नग’रेको बताए । – इताजा खबरबाट

भिडियोसहित

प्रतिकृया दिनुहोस्