कन्चन र अनिशा प्र’करण १ लाखको कस्तो सेटिङ? भयो भ,न्डाफोर,अब के होला ? (भि’डियो सहित)

जिल्लाको कपन स्थित चुनिखेलमा पौष १९ अनिसा कुमाल र कन्चन तिमल्सिनाले बि’बाह गरेका थिए तर केटीको माइती पक्षको कार’ण कन्चनले बि ‘ष से व न गरेका थिए । केटिले सिन्दुर लाउन ह’तार लाएपछि दुबै जनाले घरमै सिन्दुर हा’लेर बि’बाह गरेका थिए ।

जुन बिबाह गर्ने दम्प’ती चितवन जिल्ला कालिका नगरपालिका वडा न:६ की कन्चन तिमल्सिना र अनिसा कुमाल रहेका छन । दुवै जना मिला’पत्रमा घरमै बिबाह गरेका थिए । केटिपक्षको मानिसले दुबैको सम्बन्ध स्वी’कार गर्छौ भनेर बोलाएर चौकीमा लगी कु :ट पि ट गराएकोले उनि यो पि ‘डा सह’न नसकेर युवकले बि: ष से वन गरेको बताए’का छन ।

यस बिबाहको सिन्दुर हाले’को फोटो सामाजिक संजाल फेसबुकमा सार्बज’निक गरेका थिए । सार्ब’जनिक गरेको फोटो देखे पछी केटीको माइती पक्षले दुइ जनाको बिबाह स्वी’कार गर्ने र टिका’टालो गर्ने भन्दै बोलाएर छोरीलाई घर राखेर कन्च:नलाई भने प्रहरी चौकी लगिएर कु’ ट पि ट गराएपछी उनले आफ्नो घर आएर बि’ ष पि ए का थिए ।अस्पतालमा दुई महिना भन्दा बढी उपचा’रको लागि अस्पताल बसाई पछि अस्ताएका कञ्च’नको मंगलवार अन्त्य’ष्टि भएको छ । – इताजा खबरबाट

भिडियो हेरौं

प्रतिकृया दिनुहोस्