अनिसाको गो’प्य च्याट, कल र म्यासेज बाहिरियो !  (भिडियो हे’र्नुहोस)

काठमाडौँ। जिल्लाको क’पन स्थित चुनिखेलमा पौष १९ अनिसा कुमाल र कन्चन तिमल्सिनाले बि:बाह गरेका थिए तर केटीको माइती पक्षको का’रण कन्चनले बि’ष से’वन गरेका छन । केटिले सि’न्दुर लाउन ह’तार लाएपछि दुबै’जनाले ‘घरमै सि’न्दुर हालेर बि’बाह गरेका थिए ।

जुन बिबाह गर्ने दम्पती चि’तवन जिल्ला का’लिका न’गरपालिका वडा नस्६ की क’न्चन ति’मल्सिना र अनिसा कुमाल रहेका छन । दुवै जना मि’लापत्रमा घरमै बि’बाह गरेका थिए ।

के’टिपक्षको मा’निसले दुबैको सम्बन्ध स्वीकार गर्छौ भनेर बोलाएर चौ’कीमा लगी कु’टपिट ग’राएकोले उनि यो पि’डा स’हन न’सकेर युवकले बि ‘ष सेवन गरेको बताएका छन । यस बिबाहको सि’न्दुर हा’लेको फोटो सा’माजिक सं’जाल फे’सबुकमा सा’र्बजनिक गरेका थिए ।

सा’र्बजनिक गरेको फोटो देखे पछी केटी’को मा’इती प’क्षले दु’इ जनाको बिबाह स्वी’कार गर्ने र टि’काटालो गर्ने भन्दै बो’लाएर छोरीलाई घर रा’खेर क’न्चनलाई भने प्र’हरी चौ’की लगिएर कु’पिट ग’राएपछी उनले आफ्नो घर आएर बि’ष पि’एको उनको आ’फन्तको भनाइ रहेको छ । – ओएस नेपालबाट

हेर्नुहोस भिडियो

प्रतिकृया दिनुहोस्