भाइरल झाक्रीको मध्यरातमा चेली संग फेरी ल’फडा पर्यो, चेलीलाई थान बाटै मसानले लगेपछि (भिडियो सहित)

कुरा सुन्दै अचम्म फिल्म अथवा मनो’गडन्ते हावा कुरा जस्तो लागेपनी बास्तबमै मोरङको बेल’बारिमा कसैले सोच्नै नसकिने घट’ना घटेको छ। एकाएक सबै गाउँले बिरामी पर्दै आ’त्मा पसेर दु’ख दिन थालेपछि गाउँ नै चिन्ता’मा परेको छ । करिब छ बर्ष अगाडी मृ’त्यु भएका जीवन राईको आ’त्मा हरेक बिरामीमा पसेर बो’ल्न थालेपछि गाउँ नै त्र’सित बनेको छ ।

बच्चादेखि वृद्ध सबै बिरामी परेपछी धामी ले चि’न्ता बस्न सुरु गरेको तीन दिनसम्म पनि केही पत्ता नलागेपछि केही गाउँलेहरुले धामीलाई कुट’पिट समेत गरेका थिए । चार दिन चार रात नसु’ती धामी बसेर ढ्याङ्रो बजाएपछी अन्त्य’मा छ बर्ष पहिले मोटरसाइकल दुर्घ’टनामा नि’धन भएका जीवन राईको चि’हान खने’र हेर्नुपर्ने भनेर झाक्रीले भनेपछी सुरक्षाकर्मी र गाउले बुद्धिजिबि सहित करिब दुई सय मानिसहरुले रातको १२ बजे चि’हान खने’र हेर्दा ।

कसैले नसो’चेको दृश्य देखिएपछी सबै गाउलेहरुले धामीलाई माफी मागेर सम्मा’न समेत गरेका छन । उनले अहिले धेरै चेला र चेली उतारिरहेका छन् , एक जना चेली थान बाट कसैले नदेखी गा’याप भएपछि झा’क्रीले रातारात यसरी फर्काए, – ओएस नेपालबाट

तल भिडियोमा हेर्नुहोला ।

प्रतिकृया दिनुहोस्