फ’रार बिनयजंग बसपार्कमा प’क्राउ, सपना भन्छिन: सत्यतत्थ अब बाहिर आउँछ (भिडियो सहित)

बिनयजंग बस्नेत मं’गलबार साँझ काठमाडौं गोंगबुबाट प’क्राउ गरिएको महानगरीय प्रहरी परिसर, काठमाडौंका प्रमुख प्रहरी वरिष्ठ उपरीक्षक अशोक सिंहले जान’कारी दिए। ‘उनलाई हामीले भर्खरै गोंगबुको नयाँ बसपार्कबाट प’क्राउ गरेका छौं,’ सिंहले भने, ‘परिसर ल्याएर अनु’सन्धान अघि बढाउँछौं।’

बस्नेतविरूद्ध आइतबार अ’भद्र व्य’वहा’रको मु’द्दामा महानगरीय प्रहरी परिसर, काठमाडौंमा जा’हेरी दर्ता भएको थियो। बस्नेतले युट्युबमा सपना रोका मगरका नां’गा त’स्बिर देखाइदिने भन्दै ध’म्की दिएपछि परिसरमा जाहे’री दर्ता गरिएको थियो। बस्नेतले युट्युब च्या’नलमा आफूसँग सपनाका न’ग्न त’स्बिरहरू पे’नड्रा’इभमा भएको बताएका थिए। उनले ती सामग्री सार्वजनिक गर्ने ध’म्की दिएका थिए।

यसअघि सपना र बस्नेतले मिलेर बे’वारिसे शव ज’ला’उने काम थालेका थिए। म्याग्दीबाट काठमाडौं आएकी सपना बस्नेतसँगै बस्थिन्। त्यही क्रममा उनीहरूबीच ति’क्तता आएको थियो। गत कात्तिकमा बस्नेतलाई छाडे’र सपना घर फर्किएकी थिइन्। बस्नेत एक्सन फर सोसियल चेञ्जका संस्था’पकसमेत हुन्। बिनयजंग प्र’काउ परेपछि सपना भन्छिन अब छिटै सत्य तथ्य बा’हिर आउछ। भिडियो हेरौ : – इताजा खबरबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्