युटुबमा भाइरल भएका अलिफ खानको प्रतिक्षित गीत ‘छुँदिन म जाले रुमाल’ सार्वजनिक(भिडियो हे’र्नुहोस)

गायक अलिफ खा’नको ‘छुँदिन म जाले रुमाल’ बोलको गीत सार्वजनिक गरिएको छ । डिभाइन म्युजी’कको प्रस्तुती रहेको उक्त गीतमा खा’नको स्वर सहित अभिनय पनि रहेको छ । बिशेषगरी मुस्लिम समुदायका खान आफू मुस्लिम भएकै कार’ण गायक बन्न गाह्रो भएको भन्दै सामाजिक सञ्जाल तथा बिभिन्न युट्युव च्यानलहरुमा अन्तर्वार्ता दिएपछि उहा’को चर्चा चुलिएको थियो । त्यसपछि चर्चित संगीतकार अर्जुन पोखरेलसँग दुईवटा गीतमा काम गर्ने स’म्झौता भएको थियो ।

अर्जुन पोखरेलको संगीत रहेको उक्त सार्व’जनिक गीत साजन साहले मिक्सिंग गर्नु’भएको हो । ए प्लस स्टुडियोमा रेकर्ड गरिएको गीतको भिडियोमा इन्जमान अलि खान र श्रेया सिटौलाको अभि’नय रहेको छ । भिडियो बिधान कार्कीले नि’र्देशन गर्नुभएको हो ।

गायक खानको यस गीत प्रति’क्षित बनेको थियो । धेरै ठाउँमा अन्तर्वार्ता दिँदै गर्दा उनको पहिलो गीत कस्तो ब’न्नेछ भन्ने कुरामा अधिकांश दर्शक तथा स्रोता प्रति’क्षारत थिए । खानले संगीत भरेका गीतहरु पनि यसअघि पनि सार्वजनिक भइर’हेका थिए । – इताजा खबरबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्