राहुल र स्मिताको भन्दा अझै मार्मिक कथा, सात महिना परपुरुष संग बसेकी श्रीमती फेरी स्वीकारे (भिडियो सहित)

बैदेशिक रोजगा’रीको क्रममा कमाएको सम्पत्ति कुम्ला’एर पूर्व श्रीमानसँग भागेपछि पाँचथरको मिक्लाजुङ–१ का हिमाल राई न्यायको खोजीमा भौ’तारिएका छन् । दुबईमा रहँदा सामाजिक सञ्जामा चिन’जान भएर विवाह गरेका हिमाल यति’बेला न्याय खोजिरहेका हुन् ।

श्रीमान भूपाल राईसँग सम्बन्ध वि_च्छेद गरी बसेको र दुई छोरी रहेको बुद्धिमायाले ब’ताएकी थिइन् । बुद्धिमायाको बेदना सुनेर हिमालको मन पग्लियो । र, दुबईबाट फ’र्किएर विहे पनि गरे । विहे गरेको ७ महिनापछि बुद्धिमाया ४ लाख रुपैया, सुनसहित पूर्व श्रीमान भूपालसँग भागेपछि यति’बेला न्याय खोज्दै भौतारिरहेका छन् ।

लेटाङ नगरपालिका–१ की बुद्धिमायासँग हिमालको सम्प’र्क टुटेको छ । ‘दुई छोरीको आमा हुँदा पनि मैले उसको पीडा सु’नेर विहे गरे’ उनले भाबुक हुँदै भने–‘अहिले मलाई रुवाएर गई ।’ श्रीमति बुद्धिमायालाई नगद र सुन फिर्ता गर्न उनले आ’ग्रह गरेका छन् । उनले प्रहरी कार्यालयमा उ’जुरी दिँदा पनि चासो नदिएको उनले गुनासो गरे ।

यसैसाता श्रीमति बुद्धिमायासँग सम्प’र्क गर्दा उल्टै धम्की दिएको उनले बताए । हिमालकी दिदी निता राईले भाई सो’झो भएकाले विदेशमा दुख गरेर कमा’एको रकम लिएर बुहारी फरार भएको बताइन् । अहिले यो घटना मिलेको र जेठो श्रीमान संग खुसीले बसेको उनले बता’एकी छिन । – ओएस नेपालबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्