सिडी बिजय र प्रविशाको ‘दुरी मजबुरी’ गीतमा सुधिर र अशुको भ्यालेन्टाइन (भिडियो सहित)

काठमाडौ । गायक सिडी बिजय अधिकारी र गायिका प्रविशा अधिकारीको भ्या’लेन्टाइन विशेष ‘दुरी मजबुरी’ बोलको गीत सार्वजनिक भएको छ । एनेक्समक्स म्युजिक नामक म्युजिक प्रो’डक्सन टिमद्धरा सिर्जित बिश्वभरीनै च’र्चित ट्युनमा म्युजिक भिडियो ‘दुरी मजबुरी’ रिलिज भएको हो ।

टिकटक, भ्ल्ग, युट्युब लगायत थुप्रै स्थानमा पहिलेनै निक्कै चर्चा कमाइ’सकेको ट्युनमा गायक सिडी बिजय अधिका’रीले शब्द तथा संगीत सिर्जना गरेर गायिका प्रबिशा अधिकारीसंग गाएका छ्न् । ‘दुरी मजबुरी’ गीत इनाक्षी इन्टर’टेन्मेन्ट युट्युव च्यानलबाट सार्वजनिक भएको छ । भ्यालेन्टाइन विशेष बनेको यो गीत मर्मस्प’र्सी बनेको छ ।’

उत्तम श्रेष्ठ ‘शिशिर’ले निर्दे’शन गरेको भ्यालेन्टाइन विशेष ‘दुरी मजबुरी’ बोल’को गीतको म्युजिक भिडियो पनि दमदार बनेको छ ।अहिलेका चर्चित मोडल सुधिर श्रेष्ठ नव मोडल अ’शु न्यौपानेको साथमा चर्चित अभिनेता सरोज खनाल, रश्मि भट्टसंगै निर्देशक उत्तम श्रेष्ठ ‘शिशिर’को पनि दमदार अभिनय देख्न सकिन्छ । सस्पेन्स सहित अन्त्य भएको म्यु’जिक भिडियोको फिमेल भर्सन सहित म्युजिक भि’डियो चाडै आउने गीतका टिमले बताएका छन् ।

निर्देशक उत्तम श्रेष्ठ ‘शिशिर’ले निकै समय र मेहेनत लगाएर बनाएको यस म्युजि’क भिडियोलाई ज्ञानेन्द्र शर्मा हुमागाईले खिचेका हुन् । गीतमा कोरियोग्राफी सन्तोष राजबहाकको रहेको छ । अमृत चापागाईले सम्पादन गरेको भिडियोलाई जनता डिजिटल फिल्मस्ले पोस्ट प्रो’डक्सन हेरेका छन् । – न्यूज24 बाट

प्रतिकृया दिनुहोस्