जेठाजुले बुहारीलाई यौ ‘न प्रस्ताव राखेको कुरा सार्वजनिक भएपछि, गाउँले उर्लिएर (भिडियो हे’र्नुहोस)

भाई वैदेशिक रोजगारीमा रहेको बेलामा जेठाजुले बु’हारीसंग फेसवुक म्यासेजमा यौ न प्र’स्ताव राखेको कुरा सार्वज’निक भएपछि अहिले ब वाल भएको छ । जेठाजु पनि वैदे’शिक रोजगारीमा भएको बेलामा २० हजार रुपैया सापटी माग्दा यस्तो प्रस्ताव राखेको म्यासेज सार्व’जनिक भएको हो । म्यासेजमा बुहारीले पनि अ ‘श्लि ल शब्द ‘बोलेको देखिएको छ ।

अहिले दाजुभाई नेपाल फ’र्किए पछि गाउँमा बवाल भएको छ । घ’टनाले उग्र’ रुप लिनुमा अर्को पनि कारण छ । इलाम जिल्लाको सुर्योदय गाउँपालिकाको घ’टनाले उग्र’ रुप लिएको हो । महिलाले श्रीमान वैदेशिक रोजगारीका लागि दुवईमा हुँदा फोन गरेर मैले अरुकै ७ महिनाको ग’र्भ फा ले मलाई माफ गरेर स्वी’कार गर्नुस् भनेका कारण घ’टनाले उग्र ‘रुप लिएको हो ।

गाउँलेले त्यो ‘गर्भ कस्को हो भन्दै उनलाई झेँ’को झारेका छन् । गाउँका महिला सबै आएर अहिले जेठाजुसंगको सम्ब’न्ध पनि के हो भनेर प्रश्न गरेका छन् । उनले त्यती बेला जेठानीलाई पनि आफु अर्कैको गर्भ बो’केको बताएको भए पनि अहिले त्यो कुरा अ’स्वीकार गरेपछि सबै गाउँले मिलेर वास्त’विक कुरा सार्वजनिक गर्न द’वाव दिएका छन् । उनले त्यती बेला आफुले मुकुन्द नाम गरेका ब्य’क्तिको गर्भ बोकेको बताएको पनि गा’उँलेले बताएका छन् । – इताजा खबरबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्