पाथिभरा माताले सबैको मनोकांक्षा पुरा गरुन,भोलि मिति २०७७ माघ २७ गते मंगलबारको राशिफल हे’र्नुहोस

मेष राशि चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ :
नयाँ मित्रहरु सगँ को भेट घाटमा सा’मान्य यात्रा तथा खर्च हुनसक्ने सम्भा’बना रहेको छ । अचल सम्पतीमा ह्रास आउनाले कामको क्षेत्रमा समान्य ढिलाई रहन सक्छ । मान्यजनको साथ छुट्नाले सा’मान्य चिन्ता सहनु पर्ला । परिवारको मार्ग’दशर्न नमान्दा कार्यको क्षेत्रमा अपजस खेप्नु पर्नेछ ।

बृष राशि इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो :
आम्दा’नि मध्यम रहेता पनि बोलिको कारण साधारण दुर्घटनाको सम्भाबना रहेको छ । नजिकका ब्यक्तिहरुको साथ छुट्नाले सहका’र्यमा झन्झट ब्यर्होनु पर्नेछ । कुनै पनि निर्णय हतासमा नगरैकै बेश हुनेछ । दाजुभाई बिच मन’मुटाब रहन सक्ला । कामको क्षेत्रबाट सामान्य झ’न्जट ब्यर्होनु पर्ला । मालसामान हराउन सक्ला ।

मिथुन राशि का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह :
जिबन साथीको सह’योगले गरिएको ब्यापार ब्यवसायमा मनग्य लाभ मिल्नेछ । बोलिको प्रभु’त्वले मानसम्मानको प्राप्ति हुनेछ । मान्यजनको साथ स’हयोग द्वारा गरीएका कार्यहरु सजिलै पुर्ण हुनेछन । बोलिको प्रभाबको कारण मान्यजन को साथ पाईनेछ । कार्य सम्पा’दनका क्षेत्रमा सावधानि साथै गोप्य’ता अपनाउनु पर्ने देखिन्छ ।

कर्कट राशि हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो :
शुभ चिन्तकको बृद्यि हुनाले मनमा उत्सा’ह बढ्नेछ । परोपकारको क्षेत्रमा समय र धन खर्चनु पर्ने समय रहेको छ । अरुको पुर्ण बिश्वासले तपाईलाई आघा’त दिलाउला । सन्चित रकम खर्चको योग रहेको छ । नयाँ कामको थालनि नगरेकै बेश होला । कामको क्षेत्रबाट सामान्य झन्ज’ट ब्यर्होनु पर्ला ।

सिंह राशि मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे :
आफु भन्दा सानाको सहयोगमा गरिएको कार्यहरु सफल रहनेछन । बौधिक ब्य’क्तित्व सगँको सामिप्यता आगामी दिनलाई मार्गदर्शन बन्नेछ । मातृ पक्षको स्वास्थमा देखापरेको असरले सामान्य समस्या पैदा गर्न सक्नेछ । गरिरहेको काममा त्यती मन नलाग्ना’ने सामान्य अप्जस आईपर्ने छ । ब्यापार ब्यबसा’यमा रामा्रे समय रहेको छ ।

कन्या राशि टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो :
सामान्य कठि’नाई पश्चात मनग्य आम्दानीका स्रोतहरु फेला पर्नाले मन उत्साहित रहनेछ । पारीवारिक झो’रझमेलाको फन्दामा परिनाले दिन निरासा पुर्ण रहला । कार्य क्षेत्रमा लगाईको श्रमको उचित मुल्यांकन हुनेछ । मान्यजनहरु सगँको सम्बन्धमा सामान्य तिक्तता उत्पन्न हुन सक्नेछ । गरीरहेका कार्य सम्पा’दनमा निकै संघर्ष गर्नु पर्नेछ ।

तुला राशि र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते :
आटँ शाहसको कमीले कार्यमा ब्यबधान आउला । प्रतिपक्क्षी सबल रहनाले तपाईलाई आफ्नु कमजो’रीको महसुस हुनेछ । मनोरञ्जन पुर्ण यात्राको योग रहेको छ । हतासमा गरीएको कार्यले झन्झट दिलाउला । पारीवारिक सम्ब’न्धमा सुधार आउनेछ । सामान्य यात्रा हुन सक्छ । भोगबि’लासमा समय ब्यतित हुनेछ ।

बृश्चिक राशि तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु :
स्वास्थमा आएको खराबिले कार्यमा ढिलाई उ’त्पन्न गराउनेछ ।सन्तान सम्बन्धी सम’स्याले सताउला । अरुको अनुशरणले तपाईलाई समान्य झन्झट वा अपजस दिलाउन सक्नेछ । मनोबिलासिताका सामान खरीद योग रहेको छ । दम्पति बिच सामान्य मनमु’टाब रहला । बाणी तथा स्वास्थ क्षेत्रमा ध्यान दिएको बेश हूनेछ ।

धनु राशि ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे :
जिबन साथीको सहयोगले ब्यापार ब्यव’सायमा सुधार आउनेछ । जिद्यी स्वभाब तथा अरुले देखाएको बाटो अनुशरण नगर्नाले सामान्य दुर्घटना निम्त्याउला । सबारी साधनको प्रयोगमा ध्यान दिनु होला । सहि निर्णय हुन नसक्दा परि’बारीक कलहको सामाना गनुपर्नेछ । यापार ब्यवसायमा समय खर्चि’दा उत्तम रहनेछ ।

म’कर राशि भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि :
आफ्नु प्रिय ब्यक्ति सगँको बियोगले मन निरुत्साहित रहला । अन्य ब्यक्तिको बिश्वास गर्ने बानिमा सुधा’र ल्याउनु पर्नेछ । लापरबाहले धनमालमा सामान्य क्षति हुने सम्भाबना रहेको छ । मनोबिलासिताका सामान खरीद योग रहेको छ । मान्य’जनको साथ सहयोग बाट बिग्रन लागेको काम बन्नेछ ।

कु’म्भ राशि गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द :
आम्दानी बृद्यिका लागी बीद्योत ब्यक्तित्वहरुको मार्गदर्शन अबलंबन गर्नु लाभदाइक रहला । मित्र जनकोृ सह’योग बाट मन प्रशन्न रहला । बोलिको कारण साथि भाई टाढिन सक्छन । आय आम्दानिका क्षेत्रमा जुट्ने समय रहेकोछ । मानसिक तना’वका कारण कार्य सम्पादनमा झन्झट उत्पन्न हुन सक्नेछ ।

मिन राशि दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि :
स्वास्थ सम्बन्धी सामान्य समस्या’ले मनमा तनाब उत्पन्न गराउन सक्ला । परीस्थीति सगँ जुध्ने क्षम’तामा बृद्धि हुनाले कार्य सफल रहनेछ । परिवारको सहयोगले बौधिक तथा आर्थीक बिकासको बाटो फेला पर्ने छ । मेहेनत को रामा्रे फल प्राप्त हु्नेछ । ब्यापार ब्यब’सायमा रामा्रे समय रहेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्