आज मिति २०७७ माघ २५ गते आईतबारको राशिफल हेर्नुहोस्

मेष राशि : चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ-
अरुको कुरामा बि’शेष ध्यान नदिनु होला । मनमा कुबिचारले बास गर्नाले भोलिको समयमा केहि झन्झ’ज पर्न सक्छ । खर्चको योग रहेको हुनाले लगानिमा ध्यान दिनु होला । मान्य जनको साथ स’हयोग पुर्ण रुपमा प्राप्त नहुनाले मनमा खि’न्नता बोध हुनेछ । सामान्य चोट’पटकको सामना गर्नु पर्न सक्छ ।

बृष राशि : इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो-
ब्यापार ब्यव’सायको निम्ति राम्रो समय रहेको छ । मित्रजनहरु बाट साथ सहयोग प्राप्त हुनाले मनमा प्रशन्न’ता छाउनेछ । सामान्य यात्रा रहन सक्छ । प्रेमी प्रेमिकाको बिच सामान्य मनमु’टाब रहन सक्छ । ब्यापार ब्यवसाय को क्षेत्रमा मध्यम दिन रहेको छ । अध्यन अध्यापनमा समय उत्तम रहेकोछ ।

मी’थुन राशि : का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह –
अरुको छीटो बिश्वास गर्ने बानिको का’रण तपाँईलाई सामान्य धोका हुन सक्छ । अरुको सहयोग निम्ति धेरै समय ब्यतित हुन सक्छ । कुरा काट्रने ब्यक्ति हरुको बृ’द्यि हुनेछ । शत्रु सबल रहलान । आजको सामान्य खर्चले भोलिलाई फाईदा मुलक हुनेछ । प्रिय ब्यक्ति को भेटले मन प्रशन्न रहला ।

कर्क’ट राशि : हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो – मनोरञ्जनको क्षेत्रमा धेरै समय ब्य’तित हुन सक्छ । सामान्य आम्दानि हुनसक्ने सम्भाबना रहेको छ । नयाँ कार्यको था’लनिले गर्दा मन प्रशन्न रहला । सामान्य अप्रिय खबरले मानसिक चिन्ता ब्यहोर्नु पर्ला । साझेदारी कामको आम्दानि भने उत्तम रहनेछ । आय आर्ज’नका निम्ती समय राम्रो रहेकोछ ।

सिंह राशि : मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे –
भौतिक श्रोत सा’धनको प्रयोगले मन प्रशन्न रहला । पारीवारिक साथ सहयोग बाट काममा बिशे’ष फाईदा हुनेछ । दाम्पत्य सम्बन्धमा सुधार आउनेछ । परीश्रम अनुरुप फल प्राप्ति नहुनाले मनमा खिन्नता बोध हुनसक्छ । सबारी साधनको प्रयोगमा ध्यान लिनु होला । तपाईको प्रगतिमा आरीस गर्ने हरुबा’ट बच्नु पर्ला ।

कन्या राशि : टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो –
कामको क्षेत्रमा भने सा’धारण झन्झट तथा अप्जस सहनु पर्ला । आय आम्दानि मा बृद्यिहुने योग रहेको छ । भौतिक स्रोत साधनको प्रयोग मा समय ब्यतित रहन सक्छ । मित्रजनको साथ सह’योग भरपुर प्राप्त रहनेछ । मानसिक चन्चल’ताले गर्दा कार्य सम्पादनमा सामान्य झन्झट ब्यहोर्नु पर्ला ।

तुला राशि : र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते –
मान प्र’तिष्ठामा बृद्यि हुने योग रहेको छ । कुलकुटुम्ब हरुको साथ सहयोग राम्रो प्राप्त हुनेछ । मधुर बाणीका कारण बि’ग्रन लागेको काम बन्ने योग रहेको छ । कोध्रको कारण मानसीक चिन्ता रहन सक्छ । बिश्वासिला ब्यत्तित्व’हरुबाट धोकाहुनसक्नेछ । खानपानका कारण स्वास्थमा सामान्य समस्या उत्पन्न हुन सक्नेछ ।

बृश्चिक राशि : तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु – मान्यजनको भेटघा’ट बाट मन प्रशन्न रहला ।सामान्य यात्राको सम्भाबना रहन सक्छ । कार्य क्षेत्रमा सामान्य झन्झट ब्यहोनु पर्ला । शारिरिक आलस्यता ले सताउने छ । साजेदारी काममा हात नहा’लेकै बेस हुने छ । जिवन साथिको साथ सहयोग द्वारा ब्या’पार ब्यवसायका क्षेत्रमा मनग्य लाभ प्राप्त रहनेछ ।

धनु राशि : ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे –
बि’श्वासिलो ब्यक्ति बाट धोकाहुनाले गरिरहेको काममा बिशेष झमेला पर्न सक्छ । दाम्पति बिच सामान्य कलह रहने सम्भा’बना रहन सक्छ । खराब संंगतको कारणले कार्य क्षेत्रमा सामान्य झन्जट ब्यर्होनु पर्ला । मनोबिलासिताका सामानहरुमा सा’मान्य खर्चहुन सक्ने सम्भाबना रहेको छ ।

मकर राशि : भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि –
नयाँ कार्यको थाल’निले गर्दा मन प्रशन्न रहला । मेहेनत र परीश्रम को कदर हुन सक्ने योग रहेको छ । निर्णय गर्ने क्षम’तामा बृद्धि हुनेछ । नयाँ मित्र सगँको भेट वा प्रिय खबरले मन प्रशन्न रहनेछ । रचनात्मक कार्य तथा मनोरञ्ज’नका क्षेत्रमा समय ब्यतित रहनेछ । आम्दानीका दीर्घकालिन श्रोतहरु फेला पर्नेछन ।

कुम्भ राशि : गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द – कार्यसम्पा’दनमा झन्झट हुनाले मनमा खिन्नता बोध हुनेछ । परीबारका कोहि सदस्य हरुको स्वास्थ क्षेत्रमा झमेला पर्न सक्छ । बौधिक बिकास तथा विद्या प्राप्ति योग रहेको । सभा सम्मेलनमा सरीक हुने अबसर प्राप्त हुनेछ । पारीवारिक सम्बन्ध’मा सुधार आउनेछ । आफ्नो कुसलताले गर्दा आम्दानिको क्षेत्र सबल रहने छ ।

मिन राशि: दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि –
मनोरञ्ज’नको निम्ति धेरै समय ब्यतित हुन सक्छ ।सबारी साधन को प्रयोगमा ध्यान दिनु होला सामान्य झन्झ’ट रहन सक्छ । अरुको बसमा गरीएको कार्यले मनमा खिन्नता उत्पन्न हुनेछ । लगानिको क्षेत्रमा सजग रहनु पर्ने दिन रहेको छ । कार्य सम्पा’दनमा ढीलाई हुनाले सामान्य अप्जस सहनु पर्ला ।

प्रतिकृया दिनुहोस्