इन्द्रेणीमै राख्ने भए मुस्लिम गायक अलिफ खानलाइ कृष्ण कंडेलले,अलिफ खुसीले ग’दगद (भिडियो सहित)

गीतसंगीतमा आफ्नो भविष्य खोज्दै हिं’डेका अलिफ खानको यतिबेला भाग्य च’म्किएको छ । वर्षौंपछि उनको गीत रेकर्ड भएर उनको सपना त पुरा भएको छ नै साथै उनले तीन करोड नेपालीको मान’मा बस्न सफल कार्यक्रम इन्द्रेणीमा पनि काम गर्ने भएका छन् । आलिफलाई ईन्द्रे’णीमा कृष्ण कंडेलले आफुसंगै राखेर काम गरा’उने भएका छन् । ढुंगा खोज्दा इश्वर भेटिएको म’हसुस गरेका अलिफकोलागी योभन्दा ठूलो खुशीको कुरा अरु के नै हुन सक्छ र ?

ईन्द्रेणमा जाने र गीत गाउने सपना सबै कला’कारको हुन्छ । अलिफको पनि थियो । आज त्यही सपना वर्षौं’पछि पुरा भईदिंदा उनी भन्छन्,‘सपना त देखेको थिएँ याहाँ आउने । चाहाना पनि अत्ति नै थियो यहाँ आएर कृष्ण दाईको छेउमै बसेर गीत गाउने । त्यो मेरो सपना र चा’हाना दुवै नै केवल म भित्र नै सिमित हुन्छ जस्तो लागेको थियो । तर आज त्यो पुरा भईदिंदा मैले विश्वास नै गर्न स’किरहेको छैन ।’ उनी अगाडी भन्छन्,‘यो ठाउँमा आउन पाउनु र त्यसमाथि पनि कृष्ण दाईसंग गीत गाउन पाउनु मेरोलागी भाग्य’को कुरा हो ।’

अलिफलाई आफ्नो का’र्यक्रममा आउनु पुर्व विभिन्न युट्वहरुमा अन्तरवार्ता दिंदै गरेको देखेका ईन्द्रेणीका सञ्चा’लक कृष्ण कंडेलले आफ्नै छेउमा नै अलिफलाई पाउँदा उनले पनि आफ्नो खुशी साँटेका छन् । सञ्चालक कंडेलले अ’लिफको सालिनताको तारिफ गरेर थाकेनन् । आलिफ जस्तो र जत्तिको प्रतिभा भएको कलाकारलाई ईन्द्रेणीमा राखेर काम गराउन पाउनु ईन्द्रेणीकैलागी पनि एउटा शानको कुरा रहेको उनले बताएका छन् । ईन्द्रेणीमा काम गर्ने अव’सर पाएका अलिफले भने पहिला आफुले घर’सल्लाह गर्ने पनि बताएका छन् । – इताजा खबरबाट
भिडियोसहित

प्रतिकृया दिनुहोस्