नायिका स्वेता खड्काबारे नराम्रो बोलेपछि सुस्मा कार्कीले धु’लाई भेटिन्, अनि धुरुधुरु रुँदै प्रहरी कहाँ पु’गिन् (भिडियो हेर्नुहोस्)

नायिका सुष्मा कार्की आफ्ना अभि’ब्यक्तिका कारण चर्चित छन् । उनले खेलेका फिल्म र गरेका आइटम डान्स भन्दा उनले बोलेका कुराले उनलाई च’र्चामा ल्याइ रहन्छन् । तर चर्चा सधैं सका’रात्मक हुन्छ भन्ने छैन । उनले अरुको आलो’चना गर्दा उनको पनि आ’लोचना हुने गर्छ ।

पछिल्लो समय यस्तै भएको छ । उनले धु’लाई भेटेकी छिन् । यो कुराको पुष्टी पनि नायिका आफैंले गरेकी हुन् । नायिका सुष्मा कार्कीेमाथि काठमाण्डौको ल’ण्डन पब क्याफेमा यस्तो घटना भएको थियो । नायिका स्वेता खड्काकी बहिनी आरती खड्का र पत्रकार उत्सव रसा’इलीले यस्तो गरेको आ’रोप कार्कीको छ ।

प्रहरी परिसरबाट बाहि:रिंदै गर्दा सुष्मा कार्कीले भनिन्, “म र उत्सव रसाईली बीच केही कुरामा विवाद भएको थियो जुन सा’मान्य नै हो तर उत्सवले मलाई केटाहरु ल्याएर कु’टा’उ’छु देखि उक्त पबबाट निकाल्नु भन्दै ध’म्का’उ’न थाले । त्यस पश्चात स्वेता खड्काले समेत मलाई मुख छा’डेकी छिन र स्वेताको बहिनी आरती ख’ड्काले भने मलाई हा’त हा’लेकी छिन् ।”

सुष्माका अनुसार अरु जे भएपनि ‘हा’त हा’ल्नुहु’दैन थियो त्यसैले आफू प्रहरीमा उजु’री दिन आएकी हुन् । सुष्माका अनुसार घ’टनाको सबै भिडियो आफूसंग रहेको र प्रहरीलाई बुझाएको स’मेत बताएकी छिन् । नायिका सुष्मा कार्कीले घट’नाको भिडियो रेकर्ड समेत भएको बताइन् । उनले भनिन् ‘मसँग सबै भिडियो रेक’र्डहरु छ ।

अब, जे बोल्छ भिडियोले नै बोल्छ ।’ नायिका स्वेता खड्काले आफूलाई न’राम्रो शब्द प्रयोग गरेको सुष्माले दा’बी गरेकी छिन् । सो समयमा उत्सव, आरतीको सा’थमा नायिका स्वेता खड्का र उनका पति विज’येन्द्र सिंह राउत क्लबमा भएको उनको दावी छ । उनी घट’ना सुनाउन प्रहरीकहाँ पुगेकी छिन् । – इताजा खबरबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्