अन्जली अधिकारीले मन परेको मान्छे नपाʼ एपछि अर्कैसंग गरिन बिहे ( अभिनित भिʼडियो हेर्नुहोस्)

लगनको सिजन मंसिरमै स’कियो तर एक मोडलले भने पुसमै विवाह गरेकी छन् । चर्चित मोडल अञ्जली अधिकारीले लग’नगाठो कसेकी हुन । तर उक्त लगनगाठो रियल ला’ईफमा नभै रिल लाईफ अर्थात एक म्युजिक भिडि’योको लागि गरेकी हुन् ।

उनलाई बेहुली अव’तारमा निकै राम्री देखिएको छ । उनको फ्यानहरुले पनि राम्रो देखिएको प्रति’क्रिया दिएका छन भने भिडियोकै लागि भएपनि गरिएको विवाहको उनलाई सुभकामनाहरु आई’रहेको देख्न सकिन्छ ।

उक्त गीतको भिडियो बबिता बा’निया जेरी युट्युब च्यानलबाट बिहिबार सार्व’जनिक गरिएको छ । लगनको सिजन मंसिरमै स’कियो तर एक मोडलले भने पुसमै विवाह गरेकी छन् । चर्चित मोडल अञ्जली अधिकारीले लग’नगाठो कसेकी हुन । तर उक्त लगन’गाठो रियल लाईफमा नभै रिल लाईफ अर्थात एक म्युजिक भि’डियोको लागि गरेकी हुन् ।

उनलाई बेहुली अव’तारमा निकै राम्री देखिएको छ । उनको फ्यानहरुले पनि राम्रो देखिएको प्रति’क्रिया दिएका छन भने भिडियोकै लागि भएपनि गरिएको वि’वाहको उनलाई सुभकामनाहरु आईर’हेको देख्न सकिन्छ ।उक्त गीतको भिडियो बबिता बानिया जेरी युट्युब च्यानलबाट बिहिबार सार्वजनिक गरिएको छ । हेर्नुहोस तलको भिडियो…

प्रतिकृया दिनुहोस्