धुमधामसंग विवाह गरेर श्रीमान् मलेसिया गए, श्रीमान हुँदाहुँदै ससुरालीले छोरीको विवाह फेरी अर्कैसंग गरिदिए (भिडियो हेर्नुहोस्)

धुमधामसंग विवाह गरेर पैसा क’माउन भन्दै विदेश गएका एक पुरुषका श्रीमतिलाई ससुरालीले धुम’धामसंग फेरी अर्कैसंग विवाह गरिदिए । रुपन्देहीको भैरहवामा यस्तो घ’टना भएको हो । उनी मलेसिया गएपछि श्रीमतिलाई विदेशवाट पैसा पठाउँथे । ससुरालीको घर पनि उनले नै बना’इदिएको बताउँछन् ।

म मलेसिया गएपछि श्रीमति माइत गएर बसिन्, ससुरालीले घर बनाउँदै थिए । त्यसका लागि पनि मैले मलेसियावाट पैसा पठाए । तर घर बनाएर स’केपछि श्रीमतिलाई ससुरालीले नै छोरीको विवाह अर्कैसंग गरिदिए । रविन कुमार विश्वकर्मा अहिले नेपाल फ’र्किएका छन् ।

रविनले मलेसियावाट नेपाल फ’र्केपछि पनि प्रहरीकहाँ आफु अन्या’यमा परे भनेर पुगेको भएपनि प्रहरीले न्याय नदिएको बताएका छन् । त्यसपछि उनी अहिले मिडियामा सो घटना सार्व’जनिक गर्दै आएका छन् । तीन वर्ष अघि मन्दिरमा गएर गैडाकोट नगरपालिका धारापानीकी युवतीसंग विवाह गरेको ब’ताएका छन् ।- इताजा खबरबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्