नयाँ वर्षमा अमिताभ बच्चन आफ्नी नातिनी आराध्यसंग मिलेर यस्तो सरप्राइज दिँदै

२०२० को अन्तिम दिन नयाँ वर्षको स्वाग’तका लागि तैयारीमा छन् । तर बलिउडका बा’दशाह अमिताभ बच्चन विश्वास गर्छन् कि यो अर्को दिन हो, अर्को वर्ष हो र यसमा कुनै ठू’लो कुरा छैन।

उनी उनी छोरा अभिषेक बच्चन, बु’हारी ऐश्वर्या राई बच्चन र नातिनी आराध्या बच्चनसँग स्टुडि’योमा संगीत बनाउँदै गरेको देखिन्छन्। यसवाट उनी नयाँ वर्षम केही नयाँ काम गर्दैछन् भनने देखिन्छ । उनले आफ्नो ट्विटर अका’उन्टमा एक तस्वीर साझा गरेका छन् । जसमा उनको सम्पूर्ण परिवार देखिएका छन् र ऊनी ए’कदम व्यस्त देखिन्छन् ।

स्टुडि’योको तस्विर साझा गर्दै अमिताभ बच्चनले लेखे, भोली बिहान उत्सव सुरु हुँदैछ तर केको लागि, अर्को नयाँ वर्षको लागि केवल एक नयाँ दिन, यो ठूलो कुरा हो तर परिवा’रसँगै संगीत बनाउनु झनै राम्रो कुरा हो । चित्रमा हामी देख्न सक्छौं कि आराध्या हजुरबुवा अमिताभ बच्चनको छेउमा बसि’रहेकी छिन् र माइकको प’छाडि अभिषेक बच्चन उभिएका छन् ।

आफ्नो फो’नमा सबै तस्बिर लिँदै देन्छिन् । त्यहि समयमा ऐश्वर्या राई बच्चन कुर्सीमा बसिरहेको देखिन्छिन्। अमिताभ बच्चनले आफ्नो इन्स्टाग्राममा एउटा तस्वीर पनि साझे’दारी गरेका छन् जसमा उनकी नातिनी आराध्या र बिग बी पनि देखिन्छन्। चित्रमा तपाईले देख्न सक्नुहुन्छ कि दुबैले महामा’रीलाई ध्यानमा राख्दै मास्क लगाएका छन्।

फोटोमा, जब बिग बीले वि’जयको संकेत देखाए, आराध्या हेडफोन लगाएको देखिन्छिन्। उनको तस्वीर पनि स्टुडियो भित्र छ। तस्वीर साझे’दारी गर्दा, उनले लेखे, नातिनी र दादाले माइकको अगाडि स्टुडियोमा संगीत सिर्जना गर्दै। बिग बीले आफ्नो प्रोजेक्टको बारेमा धेरै जानकारी दिएका छैनन्। तर तिनीहरू फ्यानह’रूलाई उ’त्प्रेरित गरेको देखिन्छ। – इताजा खबरबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्