‘डिभोर्स एनिभर्सरी’ मनाउँदै रमाइन् मनोज गजुरेलकी पुर्वपत्नी मिना ढकाल (भिडियो हेर्नुहोस्)

विवाहको २३ वर्ष सम्म मैले क’हिल्यै म्यारीज एनिभर्सरी मना’उन पाइन । तर अहिले त्यो इच्छा पुरा गर्न नपा’एका कारण डिभोर्स एनिभर्सरी मनाउँदै आएकी छन् । सामाजिक सञ्जा’लमा निकै भाइरल मिना ढकालले सम्ब’न्ध विच्छेदको तीन वर्षको वार्षिक उ’त्सव मनाएकी छन् ।

उनले आफु स्व’तन्त्र भएको दिनका रुपमा वार्षिकउत्सव मनाउन थालेको बताएकी छन् । उनले मलाई म’नलागेको काम गर्न, मन लागेको कुरा बोल्न पाउने वाता’वरणमा आएका कारण आजको दिनलाई स्वतन्त्रता दिवसका रुपमा लिन चाहन्छु उनले भनिन्, त्यही भएर यसलाई वि’शेष प्रकारले मनाउन थालेकी हुँ । सामाजिक स’ञ्जालमा मिना ढकाल निकै सकृय छन् ।

उनले सामाजिक सञ्जा’लमा लेखेका कुराहरुमा मिश्रित प्रति’क्रियाहरु आएपनि उनी निर्धक्क भएर आफ्ना मनका कुराहरु लेख्छिन् । उनी हास्य’कलाकार मनोज गजुरेलकी पु’र्वपत्नी हुन् । उनीहरुको सम्बन्ध बिच्छेद भएको आज तीन वर्ष पुरा भएको छ । त्यसैको अवसरलाई उनले वा’र्षिक रुपमा मनाउने गरेकी छन् ।

आज बिहानै मिनाले आफु स्व’तन्त्र भएको ३ वर्ष पुरा भएको भन्दै स्टाटस लेखेकी थिइन् । त्यो स्टाटस अहिले भा’इरल भइरहेको छ । स्टाटस मात्र हैन आफ्नो डिभोर्स एनिभर्सरी मनाउन उनी आश्रम पुगेकी छिन् । उनले पवित्र समाज सेवा नेपालमा गएर त्यहाँ रहेका बाल’बालिका तथा युवाहरुसँग समय बिताएकी छिन् । उनले शेयर गरेको भिडियोमा बिभिन्न मिष्ठान्न परिका’रहरु दिएर बच्चाह’रुसँग रमाएको देख्न सकिन्छ ।- इताजा खबरबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्