भेटिए निश्चल बस्नेतको डुब्लिकेट युवा, स्वस्तिमालाइ भने नझुक्किनुहोला (भिडियो सहित)

झट्ट हेर्दा जो कोही’लाई लाग्न सक्छ यिनी नेपाली चलचित्र क्षेत्रका कलाकार तथा नि’र्देशक निश्चल बस्नेत हुन तर नझु’क्किनुस यिनी निश्चल बस्नेत होइनन । निश्चल बस्नेत जस्तै दे’खिने झापाका अर्पण श्रेष्ठ हुन् । निश्चल बस्नेत जस्तै अनुहार भएका अर्पण श्रेष्ठ पछिल्लो समय सा’माजिक सञ्जाल फेसबुकमा एकाएक च’र्चाको केन्द्र बनिरहेका छन् ।बाटोमा भेटिने धेरै मानिसले निश्चल बस्नेत भन्दै झु’क्किएको कुरा अर्पण श्रेष्ठले बताएका छन् ।

निश्चल बस्नेतले अभिनय गरेको काले दाइ काले दाइ बोल’को भिडियो उनलाई धेरै मन पर्ने बताए । उनलाई काले दाइ भन्दै मानिसले जिस्का’एको रमाइलो पल सुनाए । केहि समय आगाडी नेपाली चलचित्र क्षेत्रका यु’वास्टार अनमोल केसि जस्तै देखिने अ’भिषेक श्रेष्ठ पनि मिडियामा आएका थिए । निश्चल बस्नेत जस्तै देखिने अर्पण श्रेष्ठ संग गरिएको कुरा’कानी तल हेर्नुहोला । – ओएस नेपालबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्