आज भदौ ५ गते शुक्रबारको राशिफल हेर्दै दिनको सुरुवात गर्नुहोस्

मेष (चू,चे,चो,ला,लि,लू,ले,लो,अ)

समाजसेवाको कार्यमा ध्या’न जानेछ। पठन–पाठनमा प्रगति हुनेछ। समाजसेवा जस्ता कार्यमा मन लाग्नेछ। बौद्धिक चि’न्तन वा विचारले धेरैलाई आकर्षण गर्ने समय छ।परिवारमा खुशी छाउनेछ।माया प्रेमको बन्धन थप सुमधुरता बढेर जानेछ । आजको शुभ अंक १,८ र १० रहेको छ।

बृष (ई,ऊ,ए,ओ,वा,वी,वू,वे,वो)

झैझ*गडा र वि*वादमा सरिक हुनु पर्नेछ । पठन–पाठ’नमा केही धमिलोपन आउने छ । सोचे’र बोल्नु होला। स्वास्थ्यमा बिशेष ख्याल राख्नु होला । जोश जाँगर र हिम्मत घट्नेछ । आजको शुभ अंक २,७ र १२ रहेको छ।

मिथुन (का,की,कू,घ,ङ,छ,के,को,हा) –

आयआर्जन बढ्ने र उठ्नुपर्ने रकम हातला’गी हुने समय छ। पारिवारिक जीवनमा समझदारी बढ्ने योग छ। परिवारमा खुशी छाउनेछ। पठन–पाठनमा प्रगति हुनेछ।माजमा लो’कप्रिर्य काम गरि नाम’ कमाउँन सकिनेछ ।कानले धो’का दिन सक्छ राम्रो सँग सुनेर मात्रै जबाफ दिनु होला। गुप्त शत्रु बढ्न सक्छन । आजको शुभ अंक ३ र ६ रहेको छ।

कर्कट (ही,हू,हे,हो,डा,डी,डु,डे,डो) –

मनमा सन्तुष्टि रहने छ। बो’लिले साथ दिने छ। दाम र प्रतिष्ठा कमाउने बेला छ। सहयोगी हातहरू अघि बढ्नेछन् । पठन–पाठनमा प्रगति हुनेछ। पारिवारिक जीवनमा सम’झदारी बढ्ने योग छ।आज तपाइको घा’तक बार रहेको छ त्यसैले नया काम को सुरु’वात नगर्नुहोला। आजको शुभ अंक २ र ४ रहेको छ।

सिंह (मा,मी,मू,मे,मो,टा,टी,टू,टे) –

मनमा सन्तुष्टि रहने छ।आय’आर्जन बढ्ने छ । उठ्नु’पर्ने रकम हातलागी हुने समय छ।पारिवारिक जीवनमा समझदारी बढ्ने योग छ।पठन–पाठनमा प्रगति हुनेछ।नया काम को सुरु’वात नगर्नु होला। आजको शुभ अंक १र ५ रहेको छ।

कन्या (टो,पा,पी,पु,ष,ण,ठ,पे,पो) –

नया कामको सुरुवात नगर्नु होला। झैझ’गडा हुने सम्भावना छ। अ*प्रिय समाचारले दुःखी बनाउन सक्छ।यात्रा घा’तक बन्न सक्छ । अनावश्यक कार्यमा पैसा खर्चहुन सक्छ। आजको शुभ अंक ३ र ६ रहेको छ।

तुला (रा,री,रु,रे,रो,ता,ती,तू,ते) –

बिभिन्न ठाउबाट लाभ मिल्ने छ।लगानि बाट सन्तु्ष्टि मिल्ने छ। बौद्धिक चि’न्तन वा विचारले धेरैलाई आकर्षण गर्ने समय छ। परिवारमा खुशी छाउनेछ। आजको शुभ अंक २ ,७ र १२ रहेको छ।

बृश्चिक (तो,ना,नी,नू,ने,नो,या,यी,यू) –

आटेको काम पुरा हुनेछ। लगा’निबाट सन्तु्ष्ट लाभ मिल्ने छ। माया प्रेमको बन्धन कसिलो हुनुको साथै पति पत्निबि’चको सम्बन्धमा थप सुमधुरता बढेर जाने’छ ।पठन–पाठनमा प्रगति हुनेछ। सम्मानित हुने योग रहेकोछ । आजको शुभ अंक १,८ र १० रहेको छ।

धनु (ये,यो,भा,भी,भू,ध,फा,ढा,भे) –

धर्म कर्ममा मन जा’नेछ । सम्मानित हुँने योग रहेकोछ । समाजसेवामा अरुको मन जित्ने सम्भावना रहेकोछ ।मा’या प्रेममा विस्वास सिर्जना हुनेछ।सपना पुरा हुने योग छ। साला सालि सँग भेट हुने योग छ। आजको शुभ अंक ४,९ र १२ रहेको छ।

मकर (भो,जा,जी,जू,जे,जो,ख,खी,खू,खे,खो,गा,गी) –

दण्ड तथा जरिवाना तिर्नु पर्ने हुन स’क्छ ध्यान दिनुहोला ।गाडि चलाउ्दा बिशेस ध्यान दिनुहो’ला। झैझ’गडा हुनेसम्भावना छ।यात्रा घा’तक बन्न सक्छ ।राम्रो सँग सुनेर मात्रै जबाफ दिनु हो’ला।नया काम को सुरुवात नगर्नु होला।पानि धे्रै पिउनु होला। बिदेशको योग रहेको छ। आजको शुभ अंक १० ,११ र ७ रहेको छ।

कुम्भ (गू,गे,गो,सा,सी,सू,से,सो,दा) –

मन मा सन्तुष्टि रहने छ। बो’लि ले साथ दिने छ। दाम र प्रतिष्ठा कमाउने बेला छ। पठन–पाठनमा प्रगति हुनेछ। आज नया काम को सुरुवात नगर्नु होला।सम्मा’नित हुँने योग रहेकोछ । समाजसेवामा मन जानेछ ।आय बढ्ने छ। पति पत्निबिचको सम्बन्धमा थप सुमधु’रता बढेर जानेछ ।माया प्रेमको बन्धन कसिलो हुनेछ। आजको शुभ अंक १० ,११ र ७ रहेको छ।

मीन(दी,दू,थ,झ,ञ,दे,दो,चा,ची) –

घर तथा जमिन जो’ड्ने योग रहेको छ। व्यापार व्याव’सायमा लगानि हुँने योग रहेकोछ । माया प्रेमको बन्धन थप सुमधुरता बढेर जानेछ ।जस मिल्ने योग छ तर शत्रु हरु बलिया हुने छन। खाने कुरा मा ध्यान दिनु होला। पेट को स’मस्या हुने छ। आजको शुभ अंक ४ ९ र १२ रहेको छ।

प्रतिकृया दिनुहोस्