श्वेताकी जेठानी दिदी छिन् श्वेता भन्दा पनि निकै हट, श्वेताकी सासुले दुवै बुहारीलाई मेरा रानीजस्ता छोरी भनेपछि दुवै मक्ख(हेर्नुहोस् भिडियो)

नायिका श्वेता खड्का परि’वारका सबै सदस्यहरु सहित पहिलो प’टक मिडिया देखा परेकी छिन् । एक युट्युवसँगको कुरा’कानीका क्रममा श्वेतालाई उनकी सासुले श्वेतालाई बुहारीको रुपमा नभई छोरीको रुपमा स्वि’कारेको बताएकी छिन् । श्वेताकी सासुले श्वेता आफ्नो कान्छो छोराको पेमिका’का रुपमा घरमा आएका कारण श्वता बुहारीका रुपमा भित्रिए पनि आफ्नो छोरी नभएका कारण पनि श्वेतालाई छोरीकै ब्य’बहार गर्ने उनले बताइन् ।

सो अवस’रमा श्वेताका ससु्राले श्वतेतालाई बुहारीको रुपमा स्वि’कार्न पाउँदा आँफुहरुको छाती पनि चौडा भएको बताए । त्यस्तै श्वेताका जेठाजु दिपेन सिंह रावतले श्वेतालाई बुहा’रीको रुपमा स्विकार्न पाउँदा निकै खुशी लागेको बताए । त्यस्तै श्वेताका पति विजयेन्द्र सिंह रावतले आँफुले श्वेतालाई प्रस्ता’व राखेको र श्वेताले आफ्नो परिवारको नाम अझै उज्जल बनाउन भूमिका खेलेको बताए । खुशी आँफुले नदिई श्वेताले दिएको तर आँफुले श्वेतालाई मन परा’एर साथ दिएको विजयेन्द्रले बताए ।

विजयेन्द्रले आँफुहरुले पछिल्लो २ महिना’देखि लुकेर डेटिगं गरिरहेको समेत उक्त अन्तर’वार्तामा बताएका छन् । उक्त अन्तरवार्तामा श्वेताकी जेठानी दिदी सुजताले पनि रावत परि’वार निकै शान्त, सभ्य र ब्यबस्थित बनेको बताइन् । श्वेताकी सासुले सुजा’तालाई हुनेवाला जेठी बुहारी भनेर परिचय गराइन् । सुजाताले औपचारिक रुपमा विबाह नगरेको भएतापनि परिवा’रले भने स्विकारिस’केको छ ।-Osnepal बाट
हेर्नुहोस् भिडियो

प्रतिकृया दिनुहोस्