सबैले हेर्नुहोला ! घर भित्र देखीयो यस्तो, डरलाग्दो घरमा २ श्रीमतिले श्रीमानलाई ग’र्छन यस्तो माया (भिडियो सहित)

रमाउन जाने रमा’इलो छ जिन्दगी,३ जना बोल्न नसक्ने जो’डीको कथा आज हामी दे’खाउछौ दीउसै डरलाग्ने घरमा एक श्रीमान र उनका २ श्रीमति बस्छन । तनहु जिल्लाको यो जोडी जो बोल्न सक्दै’नन तर श्रीमानले लेखेर आफन्नो कुरा भन्न स’क्छन सुक्ला गण्डकी नगरपालिका वडा न ५ राज मार्गको छेउमा रहेको एक झु’पडीमा बस्ने जोडीको बारेमा तपाइहरु माझ भिडीयो लिएर आ’एका छौ ।

दीन भरी फोहोर संग खेल्ने यी श्री’मान का दूइ श्रीमति को माया प्रेम भने बडो गज्ज’बको रहेछ देख्दै अचम्म लाग्ने घर, घर भित्र के छ ।रमाउन जाने रमाइलो छ जिन्दगी,३ जना बोल्न नसक्ने जोडीको कथा आज हामी देखा’उछौ दीउसै डरलाग्ने घरमा एक श्रीमान र उनका २ श्रीमति बस्छन ।

तनहु जिल्ला’को यो जोडी जो बोल्न सक्दैनन तर श्रीमानले लेखेर आफन्नो कुरा भन्न सक्छन सु’क्ला गण्डकी नगरपालिका वडा न ५ राज मार्गको छेउमा रहेको एक झुपडीमा बस्ने जोडीको बारेमा तपाइहरु माझ भिडीयो लि’एर आएका छौ । दीन भरी फो’होर संग खेल्ने यी श्रीमान का दूइ श्रीमति को माया प्रेम भने बडो गज्ज’बको रहेछ देख्दै अचम्म लाग्ने घर, घर भित्र के छ । भिडीयोमा हेर्नुहोस ।

प्रतिकृया दिनुहोस्