भारतिय चर्चित टिभि सिरियल ‘ये रिश्ता क्या कहलाता है’ की अभिनेत्री दिव्या भटनागरको कोरोनाका कारण नि’धन

भारतिय च’र्चित टिभि सिरियल ‘ये रिश्ता क्या कह’लाता है’ की अभिनेत्री दिव्या भटनागरको मृ’त्यु भएको छ । कोरोना संक्र’मणका कारण ग’म्भिर अवस्थामा उपचाररत ‘ये रिश्ता क्या कहलाता है’ की अभिनेत्री दिव्याको नि’धनले फेरी भारतीयहरुमाझ शो’क छाएको छ ।

‘ये रिश्ता क्या कहलाता है’ बाट नै चर्चामा आएकी उनलाई कोरोना पुष्टि भएको बारे सामाजिक संजाल फेसबुक मार्फत जा’नकारी गराएको ३ दिनमा नै उनको नि’धन भएको आजतकले उल्लेख गरेको छ । आजतकका अनुसार अभि’नेत्री दिव्याको स्वास्थ अबस्था नाजुक रहेको र उनलाई अहिले भेन्टिलेटर राखेर उ’पचार गरिएको थियो ।

थुपै टिभि सिरियलमा अभि’नय गरेकी अभिनेत्री दिव्यालाई गत बिहिबार २६ नोभेम्बरका दिन अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो । उनले अस्पतालको बेड बाटनै तस्विर शे’यर गर्दै स्टाटस मार्फत आफुलाइक्षर्् कोरोना देखिएको र आफ्नो संम्प’र्कमा आएका सबैलाई कोरोना परीक्षण गर्न आ’ग्रह गरेकी छिन् । बलिउडमा यस पनि अमिताभ वच्च्न, अभिषेक, ऐश्वर्या, अर्जुन कपुर, मलाइका अरोरा, अमिता बचन, लगायतका च’र्चित कलाकारहरुइ पनि को’रोना पु’ष्टि भएको थियो ।-OsNepal बाट

प्रतिकृया दिनुहोस्