धनवान बनाउने सपना, तपाईंको सपनासँग मिल्यो हेर्नुहोस्

हरेक ब्यक्तिले निदाएको बेला सपना देख्ने गर्दछन् । धार्मीक मान्यता अनुसार हर सपनाको केहि न केहि अर्थ रहने गर्दछ । यस प्रकारका सपनाले ब्यक्तिको जीवनमा घट्ने घटनाको अग्रीम जानकारी गराउने मान्यता छ । यस्ता सपनामा देखियो बस्तु वा स्थानले मानिसमा सकारात्मक वा नकारात्मक दुबै प्रकारका असर पार्ने गर्दछ ।

कतिपय सपनाले मा’निसमा धनलाभको समेत सं’केत गर्दछ । कुन कुन सपनाले मा’निसलाई धनवान् बनाउने सं’कते गर्छ त ? यदि सपनामा कसैले बिरालो, उल्लु र घोडा देख्यो भने ती ब्यक्ति उपर माता लक्ष्मीको कृपा ब’र्सिने मान्यता छ ।

यदि सपनामा आफुले घो’डसवारी गरेको देखियो भने आगामी भाग लिएको प्रति’योगितामा स’फलता पाउने मान्यता छ । सपनामा घोडा चढेको देखेमा रोकिएको पैसा छिट्टै फिर्ता हुने मान्य’ता रहेको छ । सपनामा माता लक्ष्मी वा भवानी’को दर्शन गरेको देखेमा छिट्टै धन’वर्षा हुने मान्यता छ ।

यदि सप’नामा कसैले आभूषण धार’ण गरेको वा खरीद गरेको देखे भविष्यमा अधिक धन’वान हुने संकेत गर्दछ । यदि सपनामा कमलको फूल धारण गरेको देखे या अरुले फुल भेट गरेको देखे थालेको काममा अपार स’फलता प्राप्त हुनेछ । यदि स’पनामा साना उमेरमा बालिका देखे देवीश’क्तिको विशेष कृपा हुनेछ ।

कसैले सप’नामा मन्दिरको दर्शन गरेको देखे त्यो अत्य’न्त शुभ मानिन्छ । यदि सपनामा मन्दिर देखेमा आउने समय निकै शुभ हुनेछ भन्ने संकेत मानिन्छ । सपनामा कुलदे:वताको दर्शन गरेको देखेमा जीव’नमा विद्यमान सबै कष्ट, सं’कट नाश भएर जाने मान्यता छ ।-खबर हबबाट

प्रतिकृया दिनुहोस्