कपिल शर्माकी छोरी अनियारा यसकारण भाइरल भईन

नायक नायि’काका बच्चा’बच्चीले त्यसै चर्चा पाउँछन् । तर कपिल शर्मा’को छोरीको कुरा बेग्लै छ । उनी यति सु’न्छर छिन् कि सबैलाई एक पटक हेरे’पछि हेरि रहँु लाग्छ ।

कपिल शर्माले खासै आफ्नी छोरी’का फोटा सेयर गरेका थिएनन् तर जब से’यर गरे इन्टरनेटभरी उनी गुडि’या जस्ती छोरीको चर्चा छ । हालै कपिल श’र्माले दुई फोटोहरू साझे’दारी गरेका थिए । पहिलो फोटो’मा, उनको काखमा छोरी देख्न सकिन्छ।

कपिलले आफ्नी छोरीलाई समा’तिरहेका छन् । क्यामेरा पोज गर्दा दुबै मुस्कुराइरहेको देखिन्छ। यो तस्वी’रले बुबा र छोरीबी’चको सम्ब’न्ध देखाउँदछ। दुबैको यो चित्र धेरै सुन्दर छ।

दोस्रो फोटो अनि’यराको हो, जसमा उनको स्टा’इलिश स्टाइल देखिन्छ । गग्ग’स लगाएर, स्टाइलिश फ्रक र हेडब्यान्ड लगाएर, बच्ची धेरै फेसनेवल देखिन्छन् । यी फो’टोहरू साझा गर्दै कपिलले क्याप्शनमा लेखे मेरी छोरी हाम्रो जीवनलाई अझ सुन्दर बनाएकोमा धन्यवाद।

यी तस्वी’रहरूमा प्रशंस’कहरू र से’लेबबाट धेरै टिप्पणीहरू आएका छन्। सबैले फोटोह’रूलाई प्यारा भनेका छन्। क’पिल र गिन्नीकी छोरी अन’यारा २०१९ मा जन्मेकी थिइन। कपिल र गिन्नीले २०१८ मा वि’वाह गरेका थिए । कपि’लले छोरीको सुन्दर तस्विरहरू सोशल मीडियामा साझा गरेपछि ती चर्चाको शी’खरमा पुग्छन् ।
-etajakhabar बाट साभार

प्रतिकृया दिनुहोस्