१२ दिनको छोरालाई घर छोडेर काममा निस्किन सुत्केरी भारती सिंह भन्छिन : कम त कामै हो नि !

भारती सिंह डेलि’भरी भएको १२ दिन पछि मात्र काममा फर्किएकी छिन् । भारतीलाई शुक्रबार रियालिटी शो हुनर’बाजको सेट बाहिर पापाराजीले देखेका थिए।

पापारा’जीसँग कुरा गर्दै भारती सिंहले आफू धेरै रोएको बताइन् । सानो बच्चालाई घरमा एक्लै छाड्दा भारती दुःखी छिन् । तर, काममा सम्झौ’ता गर्न सकिँदैन भन्ने पनि भारती विश्वा’स गर्छिन् । हास्य कला’कारले भने- म आज धेरै रोएँ । यो १२ दिनको छ बच्चा र … तर काम भनेको काम हो।

भारती सिंहको कामप्रतिको लगा’वलाई सलाम छ भन्ने मान्नैपर्छ । भारतीले आफ्नो गर्भा’वस्थाभर काम गरेकी छिन् । उनी अस्पतालमा भर्ना हुनुभन्दा १ दिन अघिसम्म काम गरिरहेकी थिइन् ।

भार’तीले यस क्रममा आलिया भट्ट र रणवीर कपूरको विवाहको बारेमा पनि प्रतिक्रिया दिएकी थिइन्। भारतीले भनिन्- दुवै’लाई धेरै धेरै बधाई। हामीलाई बो’लाइयो तर बच्चा सानो भएकोले हामी जान सकेनौं, हैन? हामीलाई थाहा छ, अप्रिल १४ मा बलिउडको सबैभन्दा मनमोहक जोडी रणवीर कपुर र आ’लिया भट्टको विवाह भयो । यो विवाह जम्मा ५० जनाको उपस्थितिमा भएको थियो । सामाजिक सञ्जा’लमा रणवीर र आलियाको विवाहको मात्रै चर्चा छ ।

यो पनि पढ्नुहोस्,

पुरुष होस् या महिला, सबैलाई बाक्लो, चम्किलो, कालो र लहरा कपाल मन पर्छ। तर आजको जीवनशैलीमा कपाल झर्नु वा झर्नु सामान्य समस्या भइसकेको छ, जसका कारण महिला र पुरुष दुवैलाई समस्या हुने गरेको छ । कपाल झर्ने समस्या भएकाले कपाल झर्न रोक्न स्याम्पु, कन्डिसनर, थेरापी, मसाज, प्राकृतिक उपाय अपनाए पनि कतिपयमा यसको असर देखिँदैन ।

भर्खरै एक डाक्टरले खुलासा गरेका छन् कि कपाल झर्नु पनि तपाईको बिहानको जीवनशैलीमा धेरै हदसम्म निर्भर हुन्छ। वास्तवमा, बिहान सबभन्दा पहिले मानिसले आफ्नो बिहानको सुरुवात एक कप चिया र कफीबाट गर्छन्। मानौं, बिहान एक कप कफीले तपाईलाई ऊर्जा दिन्छ, तर यसले कपाललाई धेरै नोक्सान पुर्‍याउँछ र कपाललाई फलो गर्न सक्छ। कालो चिया र कफीमा पाइने तत्वले आइरन लेभलमा दबाब दिन्छ, जसले कपाल झर्न बढाउँछ।

इंग्ल्यान्डमा बस्ने प्रख्यात पोषणविद् तथा डाक्टर सारा कायतका अनुसार एक दिनमा १०० देखि १५० कपाल झर्नु सामान्य कुरा हो तर तनावको मात्रा धेरै भएका व्यक्तिको कपाल झर्न बढी हुन्छ । तर यदि तपाई हेयर फलोबाट बच्न चाहनुहुन्छ भने तनाव कम गर्नुका साथै क्याफिनको सेवन पनि कम गर्नुपर्छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्