अनलाइन लुडो खेल्दा खेल्दै बस्यो प्रेम, २ बर्षको छोरा र श्रीमान छो’डेर प्रेमीसँग पुगिन्

अहिलेको समयमा मोबाइलमा गेम खेल्नेले युवाको मनलाई धेरै अ’सर गर्छ । यतिसम्म कि अनलाइन मित्रता हुँदा हरेक सीमा तो’डेर भेट्न आतुर हुन्छन् । यस्तै एउटा घ’टना भारत, अमृतसरमा देखा परेको छ ।

धबार बिहान अमृतसरको जलिया’वाला बाग नजिकै एउटी महिलाले कसैलाई अटारी जाने गाडीको बारेमा सोधिन् । त्यहाँ उभिरहेका सुरक्षा अधिकारी नरिन्दर सिंहलाई केही शंका लागे’पछि उनले महिलासँग प्रश्न गरे । ती महिलाले आफू पाकिस्तानमा रहेका आफ्ना साथीलाई भेट्न चा’हेको बताइन् । राजस्थानको ढोलपुर निवासी शिवानीले मोनुसँग आफ्नो विवाह भएको बताइन् । उनको दुई व’र्षको बच्चा छ ।

६ महिनाअघि मोबाइलमा लुडो खेल्दै गर्दा पाकिस्तानका अली नामका युव’कसँग उनको मित्रता भयो । अलीले उनलाई आफूसँग बोलाए र राजस्थानबाट अमृतसर पुग्न भनेका रहेछन् । टेम्पो वा अन्य कुनै गाडीले उनलाई अमृतसरको जलियावाला बाग नजि’कबाट अटारी लैजान्छ । त्यसपछी केटाले एक साथीलाई ल्याउन पठाउने तयारी ग’रिरहेका थिए ।

शिवानीले त्य’सपछि श्रीमान् र बच्चालाई छोडेर केटा साथीलाई भेट्न पाकिस्तान गएर बुधबार बिहान अमृ’तसर पुगेकी थिइन् । सोधपुछका क्रममा अली र शिवानीले एकअर्कासँग अनलाइन च्याट गर्ने गरेका थिए । अलीसँग ह्वा’ट्सएपमा धेरै पटक कुरा गरेको पनि उने स्विकार गरेकी छिन् । उनलाई यति मात्र थाहा छ कि अली पाकिस्तानमा बस्छन् । त्योभन्दा बढी उनलाई अ’लीको बारेमा केही थाहा छैन ।

एसीपी पूर्व मन’जीत सिंहका अनुसार शिवानीका परिवारका सदस्यहरूलाई यस बारेमा जानकारी गराइएको छ । उनीहरु राजस्था’नबाट अमृतसर प्र’स्थान गरेका छन् । उनीहरु राति अबेरसम्म अमृतसर पुग्ने सम्भावना छ । शिवानीलाई परिवा’रको जिम्मा लगाइनेछ । इ ताजा खबर बाट

प्रतिकृया दिनुहोस्