पलसँग मेरो भविष्य कस्तो छ ? भन्दै गायिका सबिता माताकोमा पुगेपछि…(भिडियो सहित)

नेपाली कला क्षेत्रमा यतिबेला अभिनेता पल शाह वि’वादको विषय बनेका छन् । एक नाबालिग गायिका`माथि कर ‘णी स’म्बन्धी कसुरमा उनीविरु`द्ध जाहेरी दर्ता भएसँगै उनी वि’वा’दको केन्द्रमा रहेका हुन् । शाहविरु|द्ध जिल्ला प्रहरी कार्या|लय तनहुँमा पीडि`त नाबालिगको तर्फबाट उनका पिताले जाहेरी दर्ता दिएका हुन् ।

एक नाबालिग`लाई कर ‘णी ग’रेको आ’रोपमा अभि`नेता पल शाहविरु’द्ध जिल्ला प्रहरी कार्यालय तनहुँमा जाहेरी दर्ता गरिएको छ। पक्राउ पुर्जी जारी भएको तिन दिन बिति`सक्दा पनि प्रहरीले उनलाई पक्रन भने सकेको छैन।

प्रहरीको फ’रा’र सूचीमा रहेका पलले बिहीबार बिहान सामा|जिक सञ्जालमार्फत केही अडिओ सार्व`जनिक गर्दै आफूलाई फ’सा’इएको दाबी गरेका थिए।

जाहेरीमा शाहले म्युजि`क भिडियो सुटिङ`का क्रममा ती नाबालिगमाथि कर ‘णीको प्र’या’स ग’रेको र अन्त्यमा विवाहको प्रलोभ`न देखाइ तनहुँमा कर’ ‘णी गरेको उल्लेख गरिए`को छ । शाहलाई प`क्राउ गर्न अहिले प्रहरी परिचालन भइसकेको छ ।

शाह दोषी हुन् वा होइनन् भन्ने विषय अब कानुन र अदा`लतले छुट्याउने नै छ तर, पलको घटना|लाई लिएर सामाजिक सञ्जा`लमा कला क्षेत्र र कलाकारला`ई गा’ ‘ली ग’र्नेको ओ’इरो ला’गेको छ । केहीले भने पल शाहको बचाउ पनि गरेका छन् ।

यसै क्रममा गा`यिका जोतिष सबिता माता`संग भविष्य हेर्न पुगेको खुलासा भएको छ । सबिता माताले तिमीहरुको बिवाह हुदैन यो केटालाई छोड्नु भनेर सम्झाएको पनि बता`एकी छन् । उनले कुनै हालत`मा पलसंग तिम्रो राम्रो हुदैन त्यसैले अहिले नै अलग हुनु भनेर मैले ६ महिना अगाडी नै भनेकी थिए भन्दै उनले एक युटुव च्यानल`लाइ अन्त|र्वार्ता दिएकी छन् । बाँकि यहाँ तलको भिडियो|मा हेर्नुहोला

प्रतिकृया दिनुहोस्