पिडि`त श्रीमतीको बयान: मलाई मेरा श्रीमान`ले आफ्नै साथी ल्याएर….

एक व्यक्तिले आफ्नै श्रीमतीलाई कर णी गरेको घटना बाहिर आएको छ । पक्राउ परेका ति ब्याक्तिले आफ्नी श्रीमती`सँग स’म्बन्ध राखे`की जसले गर्दा घटना भाइ`रल हुदै गयो। यसका लागि पुरुषले आफ्नो एक सहकर्मीलाई आफ्नी श्रीमती`सँग यौ ‘नस’म्प’र्क ग’र्न घर ल्याए । श्रीमानले आफुलाई साथि सहित कर णी ग’र्न खो’जेको श्रीमतीलाई पत्तै भएन ।

यस जोडीको विवाह २३ वर्ष भइसकेको छ र उनका तीन सन्तान छन् । तर श्रीमानले एकै रातमा आफ्नो लामो स’म्ब’न्धलाई बिस्राम दिन पुगे। उनले साथीसँग मिलेर श्रीमतीलाई कर णी गर्ने योजना बनाए । त्यो दिन ४८ वर्षीय श्रीमानले आफ्नो ४५ वर्षीय पार्टनरलाई आफ्नो बेडरूममा बोलाए ।

ती व्यक्तिले आफ्नी श्रीमतीको र’क्सी’मा बे’हो’शको औ’ष’धी मि’सा’इदि’एका थिए। दुईजना सुत्ने कोठामा प्रवेश गर्दा ती व्यक्तिकी ४४ वर्षीया श्रीमती आँखामा प’ट्टी बाँ’धे’र अ’चे’त अवस्थामा पसेकी थिइन् । अपरिचित व्यक्तिले युवतीलाई कर ‘णी ग’र्न खो’ज्नेबि’त्ति’कै उनलाई हो’श आ’यो र पुरुष भागे । यो घटना सिंगापुरको हो।

यस घटनामा, सिंगापुरको उच्च अदालतले बिहीबार सहकर्मी, हाल ४७ वर्षीयालाई ष’ड्यन्त्र र महिलाका श्रीमानलाई कर णी प्रयास गरेकोमा दोषी ठहर गरेको छ। उनलाई तीन वर्षको जेल सजाय सुनाइएको छ ।

मुद्दाको सुनुवाइ गर्दै उच्च अदालतले सन् २०१५ मा दुवै जना सहकर्मी भएको बताएको थियो । ती पुरुषले आफ्नो से’ ‘क्स लाइफसँग सम्बन्धित सबै कुरा सहकर्मीसँग सेयर गर्थे । उनले आफ्नी श्रीमतीसँग अर्को पुरुषसँग यौ’नस’म्प’र्क ग’रे’को हेर्ने इच्छा रहेको बताए ।

श्रीमानले आफ्नी सहकर्मी`लाई आफ्नी श्री’मतीसँग यौ’न’स’म्पर्क गर्न उनलाई घरमा बोलाए । त्यसपछि श्रीमानले उनलाई श्रीमती`कहाँ जान संकेत गरे । यस क्रममा महिलाका छोरा`छोरी र कामदार घरको अर्को भागमा सुतेका थिए ।

पुरुषले महिलासँग स’म्बन्ध राख्न खोजे तर असफल भए । अज्ञात व्यक्तिले उनीसँग यौ’न’स’म्प’र्क गर्न खोजेको थाहा पाएपछि ती महिलाले हो’शमा फर्किइन् र आँखाको प’ट्टी ह’टाउने प्रयास गरिन् । यो देखेर मानिस भा’गे ।

पछि थाहा भयो कि व्यक्तिलाई इ’रे’क्टा’इ’ल डि’सफं’क्शन’ थियो। कुनै न कुनै तरिकाले ती महिलाले ती व्यक्तिलाई भेट्टाइन् र आफ्नो पति र साथीलाई क’न्फे’श’न लेटर लेख्न लगाइन् ।

अर्की एक महिलाले श्रीमान्को फोनमा आफू र अरू केहीले यौ’न दु’रा’चा’र गरेको आ’शंकामा आफ्ना श्रीमान्को फोनमा आफ्ना अ’न्तरं’ग फोटोहरू पाएपछि प्रह`रीमा उजु`री दिएकी थिइन् । ती महिलाका श्रीमान पक्रा`उ परेका छन् ।

यसै क्रममा हाल`को मु`द्दाका आरो`पी श्रीमान पनि शं’काको घेरामा परेका छन् ।अभियुक्तहरू लाइ सरकारी वकिल चि ई लिङले श्रीमतीलाई कर णी गरेको घ`टनामा दो`षी ठ`हर गर्दै साढे दुई वर्ष`सम्म कैद सजायको माग गरेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्