एउटा खुट्टै छैन तर यस्तो राम्रो नाच्छिन् यी गोर्खालि चेलि (हे’र्नुस् भिडियो)

आजभोलि सा’माजिक संजाल अन्तरगत विभिन्न किसिमका संजालहरू छन्। जसअन्तर्गत हाम्रो परिबेश’मा फेसबुक अत्यन्तै लोकप्रिय संजाल नेटवर्क भित्र पर्छ। सर्वाधिक जनसंख्याले यो संजा’लभित्र जोडिएका छन्।

त्यसगरी प’छिल्लो समय यता टिकटक पनि सर्वाधिक रुचाइएको सामाजिक संजाल भित्र पर्ने गर्दछ।अ’धिकांश जनसंख्या जहाँ बुढाबुढी देखि लिएर केटाकेटीसमेत जोडिएर आफ्नो छोटो कला प्रश्तुत गर्ने साथै अरुले अपलोड गरेका भिडियो तथा गीतमा अ’भिनय गरेको पर्याप्त भेटिन्छन्।

कतिपय यसको प्रयो’गकर्ताहरू त टिकटकमा आफ्नो विभिन्न भिडियोहरू लगाएर दर्शकहरूले अत्याधिक मन पराएर भाइरल नै हुने गरेका छन्। यसरी भाइरल हुने’हरूमा केटाकेटी,युवा पुस्ताहरू मात्रै नभएर बुढाबुढी हरू पनि छन। उनीहरूमा प्रावि’धिक ज्ञानको कमी भएतापनी आफ्ना नानीहरूको सहयोगमा अकाउन्ट बना’एका हुन्छन्।

टिकटक हेर्नको लागि कतिपय सा’नासाना नानीहरूलाई पनिबेक किसिमको लत नै बसि’सकेको हुन्छ। उनीहरू हेरिरहन तथा गीतहरूमा अभिनय गर्नमा इच्छुक समेत हुने गर्दछन्।त्य’सैगरी किशोर कोशोरीहरू पनि शाहसिक टिकटक बनाउने क्रममा विभिन्न ठाउँबाट लडेर मृ’त्युु भएका घटना’हरूसमेत हामीले सुनिरहेका छौँ।त्यसैगरी यसको दुरुपयोग हुने गरेकाले कतिपय विद्यार्थीहरू यसको नशा बाट बाहिर निस्कन नसक्दा उनीहरूको अध्ययनमा समेत असर परि’रहेको छ।

त्यसैगरि अहिले पछिल्लो समय इट’हरीकि निलम ढुंगानाका नृत्यहरु सामाजिक सं’जालभरि एकदमै भाइरल छन् ।उनको एउटा खुट्टा छैन् तर अर्को एउटा खुट्टालेनै भएपनि उनी अचम्म ढंगबाट नाच्छिन् र सबैलाई चकित बनाउछिन् ।उनले आफ्नो यथार्थलाई स्विकार गरिसकेकि छिन र आफ्नो दुर्बलतालाई नै उनले क्षम’तामा परिणत गरिदिइन ।

हेर्नुस् उनका टि’कटक भिडियोहरु :

प्रतिकृया दिनुहोस्